Xebra 29-11-2006

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Xebra 29-11-2006

Post autor: winter_mute »

Sezon ogórkowy, znaczy się poprawkowy w pełni :] Najpierw dostaliśmy szybka piłkę od autorów PCSX2, a teraz przyszła kolej na Dr. Hell`a, który wypuścił bug-fix`owy release Xebry usprawniający obsługę napędu CD i zwiększający kompatybilność emulatora względem gry VibRibbon [swoją drogą, wypaśna gra :]
Obrazek
Od siebie dodam jeszcze przeprosiny za małe opóźnienie w publikacji niusa [krucho u mnie z wolnym czasem, oj krucho], podziękowania za info dla Zardon`a oraz tradycyjną regułkę dotyczącą downloadu i strony domowej. Enjoy.
2BII!2B
Platyna
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 08 grudnia 2006, 13:06

Post autor: Platyna »

Oho! Fajnie...
Niedawno dość długo szukałem emulatorka, który by odpalił Vib Ribbona i na próżno. Zdecydowałem się kupić. :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Niedawno dość długo szukałem emulatorka, który by odpalił Vib Ribbona i na próżno. Zdecydowałem się kupić.
I bardzo fajnie bo gra jest co najmniej wyjątkowa. IMHO najlepsza gra muzyczna na PSXa jeśli nie `ever`...
Swoją drogą powinna ucieszyć CIę informacja iż VR bez większych problemów (co sprawdziłem osobiście) pracuje także pod emulatorem pSX:
http://www.psemu.pl/index.php?dzial=Dow ... e&plik=115
więc jesli Xebra sprawiałby trudności proponuję przesiąść się na wspomniany program.
2BII!2B
Platyna
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 08 grudnia 2006, 13:06

Post autor: Platyna »

Kupiłem na allegro za 70 zł! Niezła okazja :)
I nie żałuję! Najtrudniejszy poziom w jaki narazie grałem to poziom utworzony przy "Nigdy już" Gosi Andrzejewicz :)
ODPOWIEDZ