Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
dave-14
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwietnia 2006, 13:42

Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi

Post autor: dave-14 »

Mam problem z tą grą! Mam ją na PS2 i odpalam ja na emulatorze Pcsx2 i chodzi mi ale strasznie sie muli! :( Jezeli ktos wie w czym jest problem to bardzo prosilbym o pomoc!! Z gory dziękuje! :wink:
Awatar użytkownika
Misiek
User
User
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:11

Post autor: Misiek »

opisz dokladniej swoj problem moze mulic dlatego ze masz kompa za wolnego do emulacji Ps2 trzeba miec bardzo mocnego kompa moze byc tez wina ustawien wszystko zalezy jak ustawiles sobie PCSX 2
dave-14
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwietnia 2006, 13:42

Post autor: dave-14 »

a moze odezwij sie na gg bo tak to za dlugo pisac! Moj nummer 1668715
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Jeden lepszy od drugiego....
Nie wiem czy wiecie... ale emulator ZAWSZE BęDZIE WOLNO DZIAŁAć.....ponieważ jest on nadal "tworzony", a nie gotowy do pracy z maksymalną prędkością i kompatybilnością. Narazie na wyżej niż 4 fps nie ma co liczyć (ale i ta prędkość jest mało co osiągalna).
Nie wiem czemu ale to już sie robi nudne...może napisać to gdzieś wyraźnymi literami na stronie głównej? :P
A jak teraz nagram ta gre to czy konsola PS 2 ja odpali??
A to pirata masz? :P no nieładnie....
Jeżeli nie masz przerobionej konsoli to nie odpalisz "kopii zapasowej" (również i pirata)
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2006, 15:42 przez Zardon, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
dave-14
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwietnia 2006, 13:42

Dragon Ball Z Budokai 3

Post autor: dave-14 »

A jak teraz nagram ta gre to czy konsola PS 2 ja odpali??
ODPOWIEDZ