Duży problem tekken 4

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Pawelli
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2007, 13:24

Post autor: Pawelli »

Ok dzięki winter_mute za pomoc i odpowiedź jak coś to dam znać czy działa dobrze na pełnej wersji.

edit:
winter_mute mam taki problem jak włączam virtua fighter 4 to pojawia się takie coś jak mam wejść dalej do gry ??Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=FAQ#pyt2
2. Jak nie pomoże to skończ wreszcie z kradzieżą oprogramowania
3. Edytuj własne wiadomości, bo mnie się po prostu nie chce zmieniać co drugiego wpisu.
2BII!2B
Pawelli
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2007, 13:24

Post autor: Pawelli »

Jednak z tym tekkenem 4 nic nie pomogło nadal nie ma twarzy zawodników winter_mute pomóż mi jak to zmienić wersja tekkena 4 to Ntsc SLUS_203.28???
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Opisałem Ci w czym problem, na dzień dzisiejszy oprócz zakupu wersji JAP (działa) lub ew. EU/PAL (ponoć chodzi) za dużo zrobić się nie da.
2BII!2B
Pawelli
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2007, 13:24

Post autor: Pawelli »

Czyli winter_mute co mam zrobić która wersja tekkena 4 działa na 100% Ntsc pal czy jap ??? Oraz czego to może być wina inne gry ładnie chodzą na Zerogs a tekken 4 nie tylko chodzi na GSdx9 ?? sprawdzałem wiele wtyczek zerogs (0.9.5 , 0.9.6, 0.9.2) i z żadną tekken 4 nie chodzi.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Czyli winter_mute co mam zrobić która wersja tekkena 4 działa na 100% Ntsc pal czy jap ?
U mnie Jap chodzi bez najmniejszych problemów... no może wolno, ale mam za słaby sprzęt by czegokolwiek po nim wymagać.
czego to może być wina
Przecież Ci napisałem - niepełna kompatybilność względem tej wersji językowej. Ew błąd wynikający z obsługi 2jaj (MTGS i DC), ale pisałeś że wyłączyłeś te opcje i było to samo więc... możesz spróbować wyłączyć też vuREC,a le wątpię by pomogło... pozostaje więc tylko jedna możliwość o której pisałem na samym początku.
2BII!2B
Pawelli
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2007, 13:24

Post autor: Pawelli »

winter_mute żadna wersja tekkena 4 niedziała mi z wtyczką zerogs sprawdzałem na pal jap ntsc w każej wersji niema twarzy tylko są widoczne włosy co to może być. Gdyby to było na jednej wersji ale na wszystkich ??
Awatar użytkownika
matthouse
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 16 sierpnia 2006, 10:46

Post autor: matthouse »

mam taki sam problem na forach pcsx2 powiedzieli mi ze to jest błąd który występuje na kartach z seri 8xxx
mam gpu 8600gts
Obrazek
Pawelli
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2007, 13:24

Post autor: Pawelli »

matthouse to by się zgadzało bo ja mam kartę graficzną geforce 8800 gtx ciekawe czy coś z tym zrobią ???
Pawelli
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2007, 13:24

Post autor: Pawelli »

Witam ponownie chociaż minął już jakiś czas nadal tekken 4 nie działa jak powinien nadal mam ten sam problem chociaż mam najnowszą wersję Pcsx2 0.9.4 a gra nadal tak samo wygląda:

Obrazek Czy ktoś mi pomoże ????
ODPOWIEDZ