Żegnam was....

Piszta co chceta
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Żegnam was....

Post autor: Red XIII »

Żegnam was ..... ale nie na zawsze. Je**ne wojsko sobie o mnie przypomniało!!!! Dziś odebrałem pocztę i wśród listów było wezwanie na WKU po bilecik więc możliwe że już jesienią będę zwiedzał warszawę równym krokiem razem z reszta jednostki :/ Ale poniewaz nie jade nazawsze(nie ma tak dobrze :twisted: ) zwracam sie z uprzejma prosba do w_m o nie usuwanie mojego konta bo "Ja tu jeszcze wrócę". ale jeszcze z miesiac, dwa będę sie tu udzielał.

PS. jesli ten temat komus przeszkadza to niech go usunie.
PPS. Jeszcze raz prosze nie usuwajcie mojego konta jakbym nie pisal przez rok na forum.
BTW mogliby zrobic wreszcie wojsko zawodowe. :x
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

:/ Szkoda :( Wracaj szybko :)
Ehhh...ja za pol roku koncze studia i tez pewnie sobie o mnie przypomna :/
:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Za rok kończę studia i ...... no cóż mnie tam 3 miesięczne przeszkolenie nie przeszkadza, szczególnie że sporo ciekawych rzeczy na nim się dzieje :D

A tak wogóle to od dwóch lat w moim mieście WKU wbija "rezerwa" wszystkim absolwentom szkół wyższych więc może obejdzie się nawet bez przeszkolenia.

BTW; skoro już jesteśmy przy temacie woja to jaką macie kategorię - u mnie A z paragrafem 3p1 (nie mam zielonego pojęcia co to oznacza)

BTW2; Red XIII, nie ma się czego obawiać - konta z 10-wpisowym (lub większym) stażem nie są usuwane, więc możesz spać spokojnie.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Meetos
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 27 maja 2005, 14:17
Kontakt:

Post autor: Meetos »

Eee Panowie - teraz wojsko to dziecinada 10m-cy i do domu z czego ok 1m-ca na przysługujący urlop i święta. Do tego - w zalezności gdzie się trafi - np 1xw m-cu na 72h przepustka czyli -kolejny m-c a nawet i więcej bo przecież można częściej dostawać przepustki.
Sumująć - idzie sie na 8m-cy.

Ja te "wakacje" mam już za sobą (Zima1999/2000 :twisted: ) 8)
... Pamiętaj, Strach jest Twoim jedynym Przewodnikiem tam, gdzie Cienie kryją ... Śmierć ...
wergorek
Junior
Junior
Posty: 29
Rejestracja: 04 listopada 2004, 23:45

Post autor: wergorek »

Wyrazy współczucia. Osobiście miałem to szczęście że wiek poborowy przebyłem w szkołach (ZSZ, Technikum, studia) i po ich ukończeniu dobrnąłem do rezerwy. Powodzenia.
soczek11
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 11 października 2004, 18:27

Post autor: soczek11 »

Właśnie odrabiam wojo w postaci służby zastępczej w ZOZie. Fajna sprawa. Zaczynam pracę o 9.00(chociaż przychodzę o 9.30, ale mój kierownik nie musi o tym wiedzieć :wink: ), kończę o 15.30 i reszta dnia jest dla mnie:) Moja praca to głównie zanieś to, wpisz w komputer tamto. Do tego mi płacą 520zł miesięcznie (niewiele ale więcej niż w trepach i u prywaciarzy w spożywkach heh). Takie mam wojo.
W każdym razie RED XIII trzym się i niech moc będzie z tobą!
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mimo, ze temat umarl smiercia naturalna, musze dorzucic swoje 3 grosze. Tak wiec:

Red XIII, szczerze wspolczuje, ale nie pekaj. Jak wynika z opinii znajomych, nie taka sluzba zla. Odpracujesz swoje, jak wiekszosc chlopa w tym smiesznym kraju i wrocisz na forum [na ktorym jestes mile widziany, tak BTW] z jajami jak berety. Bedzie dobrze. A juz po wszystkim - ostra popijawa.
winter_mute pisze:BTW; skoro już jesteśmy przy temacie woja to jaką macie kategorię - u mnie A z paragrafem 3p1 (nie mam zielonego pojęcia co to oznacza)
A12 z czego jestem niezmiernie rad. Co oznacza, ze jeszcze przez rok nie jestem zdolny do odbycia sluzby wojskowej. Jako dezerter pierwszej klasy ciesze z tego tytulu morde. Szkoda, ze do czasu.
Meetos pisze:Sumująć - idzie sie na 8m-cy.
Wszystko sie zgadza. Jednak IMO nadal jest to 8 miechow bestialsko wycietych z zyciorysu. Inna sprawa, jesli ktos potraktuje armie powaznie i zechce sluzyc zawodowo. Perspektywa pojscia do wojska nie wzbudza we mnie trwogi, ale mimo wszystko wolalbym inaczej wykorzystac ten czas - z pozytkiem dla siebie, a nie dla panstwa.
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

Hehe ja sie tam nie martwie bo mam D :D załatwiane papiery na astme i chorobe serca

"Jakby droga nie była kręta, to kombinuj na przekrętach" :lol:


I tak już sie przeniosłem do rezerwy :) Więc powtórne badanie kategorii mogą sobie darować :)
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Spoko , ale z przekretami na papiery trzeba uwazac.Moga byc pozniej klopoty z robota. Bo nigdy nie wiadomo co sie stanie z kims kto ma D lub E czy przypadkiem go nie wywioza :P My z Mortusem mamy kumpla ktory mieszka w Chorzowie ( Slask) , a wyladowal w Braniewie :D :D :D Czyli 2 koniec Polski :P
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

No prosze, alien sie pojawil. Czyzby powrot na dluzej?
ODPOWIEDZ