ISO ??? ]:->

Piszta co chceta
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

ISO ??? ]:->

Post autor: Bati »

Na niektórych stronach widziałem taką "sztuczkę", że adminek :D umieszczał na stronie mp3 ze zmienoionym rozszeżeniem na txt :].
Nie jestem dobry w kwestii "prawnej" więc się pytam, czy jeżeli ktoś by umieścił na stronie ISO a "rozprowadzał by to" jako txt czy było by to przestępstwo ????
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

LOL. No czego to ludzie nie wymyślą - pomysł pierwszorzędny. Jeśli coś takiego okazałoby się niekaralne to trzeba by o tym pomyśleć 8)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Nie trzeba nawet zminiać rozszeżenia wystarczy użyć takiego programu jak camouflage i plik będzie wyglądał jak np plik jpg tylko że będzie miał o wiele większą pojemność.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Adult pisze:Nie trzeba nawet zminiać rozszeżenia wystarczy użyć takiego programu jak camouflage i plik będzie wyglądał jak np plik jpg tylko że będzie miał o wiele większą pojemność.
A widziałeś kiedyś jpg o ojętości = 600MB :?: :D
Mortus pisze:No czego to ludzie nie wymyślą - pomysł pierwszorzędny. Jeśli coś takiego okazałoby się niekaralne to trzeba by o tym pomyśleć
oraz
Nie jestem dobry w kwestii "prawnej" więc się pytam, czy jeżeli ktoś by umieścił na stronie ISO a "rozprowadzał by to" jako txt czy było by to przestępstwo ?
A po co zmieniać rozszerzenia :?: Przecież można obejść prawo - wysarczy wrzucić pełne ISO i umieścić info w stylu: "Pliki służą jedynie do celów edukacyjnych! Pliki należy usunąć po 24h od ściągnięcia". Sęk w tym, że nie jestem adminem serwera Eulation64 i to nie ja ustanawiam reguły :!: Oczywiście można postawić własny serwer, ale kto sfinansuje takie przedsięwzięcie - zdajecie sobie sprawę ile to kosztuje :?: Nie łatwiej jest wejść np. na Allegro i kupić gierki za grosze (wczoraj przeglądałem oferty - 2 zł + koszty przesyłki to naprawdę niewygórowana cena), albo wymienić się ze znajomym, ew. kupić grę u tzw. wilka morskiego :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

To może by ktoś chociaż FTP założył ;] (ja odpadam bo sie na tym nie znam mam firewalla i wogóle... :D :P), wiem że to raczej małoprawdopodobne żeby ktoś specjalnie zakładał u siebie FTP, ale może jakiś misz3 sie znajdzie ;P
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ODPOWIEDZ