Prosze o pomoc pilnie :)

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation innych niż ePSXe, czyli.: VGS, PSXeven, AdriPSX itd.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Prosze o pomoc pilnie :)

Post autor: Daniu »

Przepraszam bo nie wiedziałem gdzie zamieścić ten problem

Cześć wszystkim :) Dziś stałem sie posiadaczen konsoli Playstation (PSX) i mam taki problemik otóż słyszałem że istneje coś takiego że wkładamy płytke (właśnie w tym problem nie wiem jaką) płytka musi sie rozkręcić naciskamy przycisk Reset i wkładamy domową kopie (jakiejś gry) Możecie mi powiedzieć jak taki programik czy nie wiem jak to sie zwie wypalić ?
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Przepraszam bo nie wiedziałem gdzie zamieścić ten problem
Z emulacja nie ma zbyt wiele wspolnego, wiec wyladuje w dziale Hardware.

Od razu mowie, ze w przypadku pierwszego PlayStation, nie ma zadnego cenionego, kochanego i dostepnego w kazdym miejsu na globie Swap Magic'a. Mozna zabawic sie programem - Import Player, ktorego najnowsza wersja oznaczona jest chyba jako 2.1. Soft wypala sie na plycie. Aby uruchomic backup, trzeba swapowac na przemian z oryginalna gra.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dwa słowa komentarza
BzyRes pisze:Od razu mowie, ze w przypadku pierwszego PlayStation, nie ma zadnego cenionego, kochanego i dostepnego w kazdym miejsu na globie...
A to dla tego że przerobienie konsoli jest bardzo tanie, bezpieczne i dziecinnie proste.
BzyRes pisze:trzeba swapowac na przemian z oryginalna gra.
Tak tylko napisze że swapowanie to zamiana płyty w czasie działania konsoli... od tej czynności wzięła sie tez nazwa najbardziej znanego programu do odpalania backupów gier na nieprzerobionej konsoli PS2 - SwapMagic.
2BII!2B
ODPOWIEDZ