HM: STH

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Husarz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 22:13

HM: STH

Post autor: Husarz »

Mam problem z odpaleniem i spróbowaniem swoich sił(a raczej mojego sprzętu) z grą Harvest Moon: Save the Homeland. Problem leży w tym, że po załadowaniu biosa i ruszeniu płyty włącza się logo Playstation 2 i koniec, czarny ekran. Grę mam nagraną na CD z profilem PS2, ale próbowałem także ISO i DVD i ten sam problem występuje dalej. Podczas wyświetlania się logo mam jakieś 45fps(wiem wiem, to tylko menu i zawsze prędkość duża).

Jeśli ktoś wie jak można rozwiązać ten problem to proszę pisać, z góry THX.
PS: Używam PCSX 0.81
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Bezpiecznie byłoby założyć, że tytuł nie jest jeszcze grywalny :P

To przynajmniej moje zdanie ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Si si na stronce PCSX2 nie ma go w kompatybilnosci wiec raczej Mortus masz racje
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

alien pisze:Si si na stronce PCSX2 nie ma go w kompatybilnosci wiec raczej Mortus masz racje
Jak na razie tylko na tym opierałem swe założenie :P
Chociaż oczywiście tytuł może być w pełni grywalny przy 60 FPS, ale nikt jeszcze tego nie zauważył (ale szanse na to masz raczej mniejsze niż na wygranie w lotto ;-)).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Witam próbowałem HM odpalić tak jak kolega Husarz jednak jedyne co zobaczyłem to takie dziwne prążkowane linie co mnie bardzo zaskoczyło tak jak by gra chodziła lecz była w jakiś sposób zakodowana głowiłem się nad tym jednak nic nie wymyśliłem
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
ODPOWIEDZ