Próba włamania??!!

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Próba włamania??!!

Post autor: Daniu »

Cześć mam mały problem gdy dodałem do waszego sewsiu komentarz wyskoczyło mi jakieś tło z napisem :

wykryto próbę włamania
próbuj dalej może ci się uda papa
Dostęp do serwisu ozstał całkowicie zablokowany


Co jest grane ja sie nigdzie ie włamywałem do was !!j
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Najwyraźniej Twoja przeglądarka miała jakies problemy z ciachami :D moze sie zdarzyc każdemu, wiec sie nie przejmuj :D

BTW; jak masz ochotę po ~ hackować / crackowac to niedługo może będziesz miał ku temu okazję :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Hehe swojego czasu sie w hacking bawiłem ale szybko mi przszło :P a możesz mi wyjaśnić to sformułowanie :))


BTW; jak chcesz ochotę po ~ hackować / crackowac to niedługo może będziesz miał na to okazję Very Happy
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dowiesz sie niedlugo... znaczy sie standardowo - jak znajde chwile wolnego czasu, bo mecze sie caly tydzien z praca magisterska :(
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Ok czekam cały czas na odpowiedź :) i życze powodzenia z pracą magisterską :)
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

dzięki, niestety poczekasz jeszcze trochę - musze wyjechac na weekend, nie bedzie mnie przy kompie a co dopiero na necie... wiec jak wszystko inne nawet hackowanie bedzie musialo poczekac.
2BII!2B
ODPOWIEDZ