GTA3 na PCSX2

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

GTA3 na PCSX2

Post autor: Daniu »

Witam zaopatrzyłem się w gierke GTA3 na PCSXa2 próbowałem ją uruchomic jednak włacza się poczatkowy obraz a dalej głucho....robi się biały obraz i staje :( co jest nie tak ?
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Może tytuł nie jest jeszcze w pełni obsługiwany (jak uparcie twierdzą na stronie głównej projektu)?
Grand Theft Auto III SLES 50330-T E Ingame 0.9
Grand Theft Auto III SLUS 20062 U Intro 0.9
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
wolumin
User
User
Posty: 45
Rejestracja: 04 lutego 2006, 22:36

Post autor: wolumin »

Ja wogóle nie widze sensu grania w GTA 3 na emulatorze skoro jest wersja PC. Programiści nie pracują tak bardzo nad kompatybilnością gier, które mają swoje konwersje na PC. Jak chcesz zagrać w GTA3 to swoją wersje na PS2 sprzedaj a kup wersje PC (jeszcze ci kasa zostanie) :D
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

wolumin pisze:Ja wogóle nie widze sensu grania w GTA 3 na emulatorze skoro jest wersja PC. Programiści nie pracują tak bardzo nad kompatybilnością gier, które mają swoje konwersje na PC. Jak chcesz zagrać w GTA3 to swoją wersje na PS2 sprzedaj a kup wersje PC (jeszcze ci kasa zostanie) :D
No ja nie wiem czy tak możńa kopiami handlować ;P GTA3 mam na PCta ale widzisz ja usilnie staram sie sprawdzać tytuły grywalne chociarz i tak są na PCta ;)
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:widzisz ja usilnie staram sie sprawdzać tytuły grywalne chociarz i tak są na PCta
Poczekłabym z tym na PCSX2 v0.9
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

I tak właśnie zrobie :)

EDIT*

W_m a czy można się zapytać na oficjalnym Forum PCSX2 czy GTA 3 na nowej wersji będzie grywalne ? czy grozi to banem
??
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Idź na tamto forum i sprawdź - co za problem? Najlepiej najpierw zapoznaj się z tamtejszym regulaminem, poszukaj podobnych wpisów, zobacz jakie była na nie reakcja lub ew. sprawdź czy ekipa nie dała czasem jasno do zrozumienia że takie pytania nie będą tolerowane. Informacje uzyskane na drodze empirii są zawsze najlepsze.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Włanie o to prosze W_m bo nie znam dobrze angielskiego ju jedno ostrzeżenie dostałem że mnie nie będą rozszyfrowywać
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
ODPOWIEDZ