wstrzasy u pada

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Poszukaj strony producenta tego pada - na niej powinny być odpowiednie sterowniki. A jeżeli nie będzie to w google wpisz przykładowo "[nazwa_producenta]" drivers
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
SoulReaver
Spammer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2006, 23:01
Kontakt:

Post autor: SoulReaver »

juz zainstalowalem gralem w gta 3 na padzie i mialem wstrzasy :/
a na emu nie mam :(
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Widocznie:

- cos zle ustawiles / lub
- nie wlaczyles trybu analogowego / lub
- nie uaktywniles wibracji w grze

Pozostaje ci kombinowac. Trudno zgadnac co sie krzaczy. Probuj roznych ustawien, sprawdz czy wibracje zadzialaja w innych grach [na 100% dzialaja np. w Tekken 3 / Silent Hill]. Masz pelne pole do popisu. I jeszcze jedno - za pomoca podlaczyles tego pada do PC? Napisales, ze jest to Dual Shock 2. Jesli tak, to musi byc podlaczony przez przejsciowke USB / LPT. W zwiazku z tym powinienes byl instalowac sterowniki do przejsciowki,a nie joypada. Wiec z czym w koncu mamy do czynienia?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

albo.. Twój kontroler nie jest w pełni kompatybilny z ePSXe - rzecz bardzo czesta w przypadku padów dla PieCa, choćby tych od Manty, Media-Techu etc.
2BII!2B
Awatar użytkownika
SoulReaver
Spammer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2006, 23:01
Kontakt:

Post autor: SoulReaver »

dobra chcem wyprobowac pada na gta 3 ale mam problem jak sie wlacza te wstrzasy ?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Najpierw czytam:
SoulReaver pisze:juz zainstalowalem gralem w gta 3 na padzie i mialem wstrzasy :/
a pozniej:
SoulReaver pisze:dobra chcem wyprobowac pada na gta 3 ale mam problem jak sie wlacza te wstrzasy ?
Hipokryta?! Nieladnie. Chciales nas zrobic w konia.

Ale mniejsza o to. Forum, to nie kajet roztrzepanego mlokosa ani tez smietnik ani ksiega skarg i zazalen. Skoro nie chcesz dostosowac sie do pewnych zasad, sam zostaniesz do nich dostsowany.

1. Mowilem cos o poprawnym pisaniu? Zadne "chcem" na litosc... CHCę CHCę CHCę. Widzisz?

2. Kolejna sprawa. Podczas rejestracji na forum akcpetowales nasz regulamin, nie wiem czy pamietasz. Jednak podejrzewam, iz jest ci on zupelnie obcy, bo naginasz poszczegolne paragrafy w co drugim [zeby nie powiedziec - w kazdym] wpisie. Pozwole sobie zacytowac:
Regulamin pisze:Zasada nr 3. Pamiętaj, szkoła óczy. Fakt, że dotychczas uczono Cię, że „Polacy nie gęsi...” nie oznacza, że musisz pisać jak świnia (...)
Piszesz jak swinia, zdecydowanie.
Regulamin pisze:Zasada nr 4. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile problemów udało Nam się dotychczas rozwiązać. Zanim zadasz pytanie przeszukaj dokładnie zasoby strony / forum. (...)
Nie szukasz, niestety. Nie bierzesz nawet wtedy, jak podstawi ci sie pod nos. Czekasz do momentu, az ktos zrobi za ciebie. Nieladnie. Bo zamiast zawracac tylek blahostkami, mozna sobie pomoc samemu, prawda? Podejrzewam, ze bedac w swojej podstawowce nie prosisz wychowawczyni by zawiazala ci sznurowadlo u buta.
Regulamin pisze:Zasada nr 5. Jeśli jednak masz ogromną ochotę wyprowadzić Nas z błogiego stanu lenistwa i wciągnąć nas w dysputę postaraj się by po Twoim wpisie forum nie wyglądało jak po przejściu tornada i panował na nim względny porządek (...)
To co przyniosles ze soba na forum, to nie jest porzadek. To jest syf i ja juz sie na to patrzec nie moge. Widzac balagan, zmuszony jestem siegnac po miotle i szufelke.

I tyle ode mnie. Aha - jeszcze jedno.
SoulReaver pisze:dobra chcem wyprobowac pada na gta 3 ale mam problem jak sie wlacza te wstrzasy ?
Jak juz wczesniej wspominalem, w instrukcji oryginalnej gry na pewno jest napisane.
Awatar użytkownika
SoulReaver
Spammer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2006, 23:01
Kontakt:

Post autor: SoulReaver »

-.- ojej zapomnialem :P
a po za tym pisze sie uczy a nie Óczy :P
i kto tu swinia ??
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

SoulReaver pisze:-.- ojej zapomnialem :P
a po za tym pisze sie uczy a nie Óczy :P
i kto tu swinia ??
Aaa HahaHahaHAHAHAHAHAhahaHahaHahaHAAAA!

Ok. Koniec tego cyrku. Moj powyzszy post byl ostatnim ostrzezeniem przed banem. Skoro zostal przyjety z anielskim usmieszkiem, ja rowniez z usmiechem i trudna do opisania ulga uwalniam cie od tego forum.

EDIT

The Pokéball has opened.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2006, 11:50 przez BzyRes, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
SoulReaver
Spammer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2006, 23:01
Kontakt:

Post autor: SoulReaver »

a no to se uwalniaj k**wo

edit by w_m: jak ja nie lubię takich słów
Zablokowany