50 cent:bulletproof

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
KWIATEK
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwietnia 2006, 15:58

50 cent:bulletproof

Post autor: KWIATEK »

WITAM SERDECZNIE chciałem sie dowiedzieć czy na emulatorze Pcsx2 0.9 pujdzie mi gierka 50 cent:bulletproof (jeśli tak to czy bedzie wystarczająco szybko chulała tak żeby sie dało grać) chciałem sobie kupić orginalną wersje ale sie lekko boje bo jak nie bedzie chodzić to troche kasy przepadnie ahaaa chciałem sie dowiedzieć tego samego o grze ssx on tour jeżeli potrzebne będą jakieś modyfikacje do emulatora to bardzo bym prosił o linki czy cuś chciałem jeszcze pochwalić moderatorów są wielkimi profesjoonalistami
DZIENKS
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

KWIATEK pisze:chciałem sie dowiedzieć czy na emulatorze Pcsx2 0.9 pujdzie mi gierka 50 cent:bulletproof
Nic mi o tym nie wiadomo - czyli odpowiedź brzmi... raczej nie
KWIATEK pisze:jeśli tak to czy bedzie wystarczająco szybko chulała tak żeby sie dało grać
Z pewnością nie :]
KWIATEK pisze:chciałem sobie kupić orginalną wersje ale sie lekko boje bo jak nie bedzie chodzić to troche kasy przepadnie
Moim zdaniem przepadnie bo gra jest delikatnie mówiąc denna - nie to żebym miał coś przeciwko 50centowi i jego muzyce, ale miałem nieprzyjemność pograć w ten tytuł przez minut kilka i cóż mogę rzec - widziało się setki lepszych gier.
KWIATEK pisze:chciałem sie dowiedzieć tego samego o grze ssx on tour
To akurat jest bardzo fajna gra... jeszcze nie sprawdziłem i nie widziałem raportów od innych osób.
2BII!2B
ODPOWIEDZ