Double jubilee

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Double jubilee

Post autor: winter_mute »

Witam w tym szczególnym dniu, w którym to mamy przyjemność obchodzić podwójny jubileusz. Podwójny, bo po pierwsze, na tarczy wybiło nam 1645 dni, inaczej 235 tygodni, inaczej 54 miesięcy przebiegu, prościej mówiąc jesteśmy z Wami już od 4,5 roku. Po drugie zaś, dokładnie rok temu na łamy serwisu trafił program partnerski `Przyjaciele PSEmu.pl`. Z tego tez powodu po pierwsze primo chciałbym dedykować tego niusa wszystkim uczestnikom wspomnianego wyżej programu, którzy czynnie wspierali nasz serwis w ciągu minionego roku, oraz po drugie primo ultimo dokonać tradycyjnej, corocznej aktualizacji w dziale reklamowym i tak:
  • przeprowadziłem czystki w panelu znajomi, z którego zniknęły nieaktualne guziczki, a w ich miejscu pojawił się link do największego polskiego serwisu poświęconego grom z serii Resident Evil - Muzeum w Racoon City.
  • objaśniłem zasady wymiany materiałów oraz usystematyzowałem ogólne informacje dotyczące darmowej reklamy w serwisie.
  • podobne informacje i wyjaśnienia znalazły się w sekcji poświęconej programowi partnerskiemu Przyjaciele PSEmu.pl
  • wreszcie zmiany trafiły do samego programu partnerskiego. Zmiany dość istotne, bo od dzisiaj materiały reklamowe zaprzyjaźnionych stron będą w sposób ciągły wyświetlane na ponad dwóch tysiącach stron.
W końcu, przelotnie rzuciłem okiem na dział Gry, w którym dodałem dwa grosze do opisu gry Beats of Rage - nie jest to może duży wkład, ale na tyle istotny, iż umożliwi co poniektórym bezproblemowe pobranie tego doskonałego do testów PCSX2 tytułu.
2BII!2B
ODPOWIEDZ