Playstation 3 - Moja recenzja Wersja Beta 0.9

Tutaj możecie publikować swoje recenzje, komentować recki innych użytkowników. My zaś najlepsze z nich umieścimy na łamach strony.
rivon
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 23 marca 2007, 17:51

Post autor: rivon »

rivon napisał:
Po pierwsze limitami neostrada łamała praw [...]dopiero od 2 miesięcy można korzystać z neo bez konieczności posiadania abonamentu telefonicznego z tp.
Jak wyżej - wypowiedź na temat neo rozpoczyna się sformułowania "Ostatnie poczynania telekompromitacji" więc opisuje kwestie ww. łącza bez limitów i bez konieczności wykupienia drogiego abonamentu.
Aha :twisted:

5) Stała prędkość, bezproblemowe DNS, brak blokady na portach, niezawodność, najlepiej rozwinięta infrastruktura w kraju - o to mi chodziło gdy pisałem, że Neo to dobra usługa.
Niestety neostrada ma (prawie) monopol na polskim rynku (oprócz stałych łączy- niestety ja narazie nie mam takich możliwości by założyć je).

rivon napisał:
zadzwonił telefon z tpsy i kolesiówa ogłosiła, iż dla każdego użytkownika neo 512 zostanie podwojona prędkość na 1MB jeśli nie rozwiąże umowy- czyli od marca.
Takie gadanie jest g* warte, jesli nie masz umowy na piśmie to nie masz nic. Twój błąd - trzeba było tego dopilnować, teraz to możesz mieć pretensje tylko do siebie.
Niezbyt rozumiem o co ci chodzi- oczywiście że mam umowę na piśmie.
Mam wrażenie że źle mnie zrozumiałe :)




Jak chcesz to mogę Ci to ładnie opisać w osobnym temacie, bo to nie jest odpowiednie miejsce.



Jeśli by była taka możliwość- oczywiście że bym chciał!!! :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

oprócz stałych łączy- niestety ja narazie nie mam takich możliwości by założyć je
Neo to też stałe łącze, tyle ze ze zmiennym IP :] ale to akurat nie powinno Cię martwić.
Niezbyt rozumiem o co ci chodzi- oczywiście że mam umowę na piśmie.
Chodzi o to że jeśli ktoś objecuje Ci coś w rozmowie telefonicznej, a Ty nie masz potwierdzenia w postaci pisemnej umowy ... to możesz bracie szukać wiatru w polu.
Moim zdaniem jeśli już dajesz się namawiać, to po rozmowie powinieneś udać się do tele-punktu i zaczerpnąć języka... jesli obietnica okazuje się prawdziwa i Ci odpowiada to od ręki podpisujesz aneks do umowy o świadczeniu usługi, a jesli coś nie gra lub Ci nie pasuje, rezygnujesz ze współpracy. Proste.
Wybrałeś bezczynne czekanie, nie upomniałeś się o swoje, TP to było tylko na rękę - nie masz dowodu, nie masz prawa dociekać się o cokolwiek. Twoja strata, trzeba było działać :]
Już wiesz o co mi chodzi?
eśli by była taka możliwość- oczywiście że bym chciał!
No to masz.
viewtopic.php?t=2444
Co prawda miałem plan napisać coś innego, ale ten temat tez może być :]
2BII!2B
Awatar użytkownika
Misiek
User
User
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:11

Post autor: Misiek »

hmmm widze troche tu ucichlo:> panowie wkrotce bedzie dokonczenie recenzji kupilem telewizorek lcd mam zamiar porobic kilka fotek i dokonczyc:>przetestujemy takze kilka nowosci jak tapety oraz sprzet bezprzewodowy;> oraz virtual fighter 5:P tlyko musimy poczekac na kabel hdmi:P bo brzydko to wyglada na euro :/
Posiadane konsole:
PS3 :twisted:
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Pff ... i tak najładniejsze jest Wii ... pod wzgledem grywalnosci pobija wszystkie Konsole 7-generacji .. a ps3 jedyne co ma fajne to grafike a pod wzgledem grywalnosci nie rozni sie od ps2... i świeci sie jak psu jajca, jest dupne, czarne ( widac jak sie kurz zbiera ) i wogole nie warte swojej ceny :?

Krotkie podsumowanie:
PlayStation3 - kosztuje tyle jak by nie wiadomo co to było.
Xbox360 - Co 3 konsola sie przegrzewa i szybko londuje w naprawie (słabe chłodzenie)
Nintendo Wii- Jak najbardziej warte swojej ceny ! Grywalnośc wrecz zajebista .. graficznie jest gorsza od ps3, ale lepsza niz jej poprzednik NGC !

Moim skromnym zdaniem grafika nie gra duzej roli. WAŻNE JEST TO JAK SIE BAWISZ !

Koniec. Krytykowac prosze ... :wink:
Awatar użytkownika
Misiek
User
User
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:11

Post autor: Misiek »

widze fanboy wii :> no kolego ps3 kosztuje juz 1600zl wiec uwazam ze cena jest naprawde super i teraz nie powiesz mi ze za duzo kosztuje:> wii nie przecze jakbym mial pieniadze kupilbym i wii;] bo daje duzo zabawy ale po prostu wole PS3 dobra a teraz ide pisac to co mialem :P winter! pomozesz zrobic mi mniejsze zdjecia::P? bo nadal nie potrafie :P
Posiadane konsole:
PS3 :twisted:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Misiek pisze:(...) oraz virtual fighter 5:P
Virtua! Virtua! Virtua!

ReY, uchachałem się pysznie, czytając Twój post. Po pierwsze - zabawnie brzmi nadawanie przymiotów boskich konsoli Wii przez kogoś, kto całe życie notorycznie wytykał grom jakże mało znaczące detale, typu pikseloza, niewygładzone krawędzie, niska rozdzielczość itd. Zabawnie, gdyż konsola Nintendo pod względem technicznym nie jest nawet GC 1.5, a zatem kłania się jedna epoka wstecz, a Tobie to najwyraźniej nie przeszkadza. Nie kwestionuję tutaj oczywiście drzemiącej w Wii potęgi [mówię to bez cienia ironii; konsola ta jest dokładnie tym, czym konsola być powinna] i chciałbym Ci pogratulować wytęsknionej przeze mnie dojrzałości, jeśli to ona przemawiała przez Ciebie gdy dziargałeś powyższy post.

Czego Ci nie pogratuluję, to złego potraktowania PS3, które może nie miało wymarzonego startu [jak X360], lecz zmierza ku najlepszemu - nową konsolę można dostać za względnie niewielkie pieniądze, o czym wspomniał mój przedmówca; w dodatku jest w co grać [z czym raczkujące PS3 miało problem], a sam widok listy tytulów czekających na swą premierę napawa mnie wielkim entuzjazmem.

A z czym się muszę zgodzić - PS3 to paskuda wśrod siódmej generacji i wśród konsol w ogóle. Nie to, żeby było się czym przejmować, wszakże o teoretycznej potędze danego sprzętu świadczy jakość jego bebechów i na tym polu PS3 nie ma się czego wstydzić. Podobnie X360, choć podejrzewam, iż nadciągające tytuły multiplatformowe będą coraz wyraźniej zakreślały różnice w jakości generowanego obrazu pomiędzy produktami M$ i Sony, na korzyść japośnkiego giganta oczywiście.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

@UP

To chyba pierwszy "BESZT" jaki usłyszałem od ciebie pod moim adresem :?

Jak juz napisałem to tylko moje skromne zdanie.
Od tego chyba jest forum zeby wyrazac swoje opinie ?
chciałbym Ci pogratulować wytęsknionej przeze mnie dojrzałości, jeśli to ona przemawiała przez Ciebie gdy dziargałeś powyższy post.
Prywatnie moze i jestem rozgadany jak dziecko i nie probuje udawac przed kolegami jaki to ja dorosły nie jestem.. Publicznie od jakiegos czasu wole sie wypowiadac bardziej na temat i bez zbednego "błaznowania?" .

Aha! bym zapomnial ... wypatroszylem opinie na forach ze Wii jest na poziomie PS2 jeśli chodzi o grafike ... Więc przepraszam .. myliłem sie ze jest lepsze od kostki. Sugerowalem sie definicja ze nowsze znaczy lepsze.

CHECK THIS OUT
http://www.gamestar.pl/news/news.asp?id=103747
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

To chyba pierwszy "BESZT" jaki usłyszałem od ciebie pod moim adresem
Od razu beszt... Najzwyczajniej panikujesz.
Jak juz napisałem to tylko moje skromne zdanie.

A moje skromne zdanie natomiast jest takie, jak ja napisałem.
Od tego chyba jest forum zeby wyrazac swoje opinie ?
Tak wynika z założeń. ^^
Prywatnie moze i jestem rozgadany jak dziecko i nie probuje udawac przed kolegami jaki to ja dorosły nie jestem.. Publicznie od jakiegos czasu wole sie wypowiadac bardziej na temat i bez zbednego "błaznowania?"
Wyjaśniam, żeby nie było więcej lizania się nawzajem po jajkach.

Wydało mi się dziwne, iż niz stąd ni z owąd zachwalasz Wii, Ty - zwolennik wysokiej jakości, ostrego jak żyleta obrazu i Shader Model v3.0, a zarazem posiadacz X360 [bij mnie po uszach, jeśli skłamałem choć raz]. Niemniej pogratulowałem dojrzałej opinii gracza, i to całkiem szczerze jak już wcześniej wspomniałem. Porównując PS3 do Wii być może zbyt bezpośrednio odniosłem się do Twojej osoby, co dało Ci podstawy [niesłuszne!] do delikatnego trollowania.

Bądźmy poważni, temat jes to PS3, acz mimo wszystko kulturalne wycieczki osobiste są dozwolone, zwłaszcza, że padają dość kontrowersyjne, moim zdaniem, argumenty. Np. to, co napisałeś:
Aha! bym zapomnial ... wypatroszylem opinie na forach ze Wii jest na poziomie PS2 jeśli chodzi o grafike ... Więc przepraszam .. myliłem sie ze jest lepsze od kostki. Sugerowalem sie definicja ze nowsze znaczy lepsze.
Wii pod względem możliwości graficznych jest na poziomie +/- zeszłej generacji, ale nie jest to jakaś niewybaczalna wada, zatem dajmy temu spokój. Kolejna sprawa - nowsze oczywiście nie znaczy lepsze i nie próbujmy nawet tego kwestionować. Nowsze jest po prostu nowsze, czasem lepsze, czasem gorsze od poprzednika / protoplasty, ale na próżno tu szukać reguły.

Zajrzałem w podany przez Ciebie link, sam tytuł krótkiego artykułu zwalił mnie z nóg. Wii lepsze od PS3? Bzdura. Wii lepiej się sprzedaje. Wii jest oryginalne. Wii daje radość. Wii ma za plecami wytówrnię mocarnych, czysto rozrywkowych tytułow prosto od Nintendo. Ale to PS3 ma moc, PS3 ma legendarne już, odgrzewane kotlety, w które i tak każdy zechce zagrać, w tym ja. PS3 zapewnia jakość, Wii gwarantuje zabawę specyficznego rodzaju. Tak naprawdę lepsze jest to, co człowiekowi bardziej leży i nie ma co tutaj bagatelizować, każdy wybiera swego faworyta, zaś każdy z ww. sprzętów ma coś wyjątkowego do zaoferowania.

I moja osobista refleksja. Na pytanie: którą konsolę spośród tych dówch chciałbyś otrzymać, BzyResie? - odpowiedziałbym: obie.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Szykuj uszy bo tydzien temu kupilem se Amige :D a co do X360 to zainwestowalem w wersje Elite bo wyczytalem ze nie jest taka awaryjna jak inne modele :P Pozatym ..360 aktualnie ma najwiecej gier co mi jak najbardziej sprzyja :)
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

PS3 może sie zapisać w historii jako konsola na której sony sie przejedzie. Słaba sprzedaż, mało tytułów i przeważnie odgrzewane kotlety. A na dodatek sony ma problem żeby zachęcić studia do robienia gier na ps3 z jednego powodu mianowicie gry na ps3 trudno sie pisze. Z jednego teamu robiącego gry na ps3 można zrobić 5 teamów robiących gry na Wii.
ODPOWIEDZ