glory glory Eysmond

Wypowiedz się na temat tego Forum
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

glory glory Eysmond

Post autor: winter_mute »

Drżyjcie złośliwcy :] Oto bowiem grono grupy zarządzającej powiększyło się o kolejnego inkwizytora w krucjacie przeciw spamowi i trolom, który ogniem i upomnieniami wyzwoli Wasze dusze z kajdan piaskownicy neostrady :] i nawróci niewiernych na drogę kulturalnego wypowiadania się i poprawnej polszczyzny....

... tyle w kwestii wstępu, ogłaszam więc wszem i wobec iż Eysmond, w uznaniu za długi staż na forum, zawsze prezentowaną kulturę osobistą oraz, a może przede wszystkim przez wzgląd na wysoki zasób wiedzy i chęć podzielenia się nią z innymi zostaje wyniesiony do rangi moderatora wraz z wszelkimi przywilejami z tym związanymi.

Kończąc, życzę wszystkim użytkownikom jak najcieplejszych [niekoniecznie związanych z ogniem i płonącymi stosami] stosunków z najmłodszym moderatorem, Eysmond`owi udanych łowów i egzorcyzmów... a sobie miłej czarownicy z wielkim garnkiem fasolowej [niekoniecznie z biedronki :]
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2007, 21:55 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Ja od siebie dodam, ze gratuluje nowemu przedstawicielowi kadry zarzadzajacej. :D

I czekam na czas kiedy bedzie mozna spokojnie siedziec i nic nie robic - bo bedzie porzadek. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

W_M z tego co pamiętam to obiecałeś mu moderatora gdy dobije 100 postów ale lepiej później niż wcale ;). Przy okazji witamy w GRUPIE TRZYMAJĄCEJ WŁADZE zwanej także szarym układem :)
Obrazek
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Dzięki wam wszystkim i tak jak napisał Muzzy też mam nadzieje chodź nie jest to realne że fora będą czyste od spamu itp.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W_M z tego co pamiętam to obiecałeś mu moderatora gdy dobije 100 postów ale
... ale:
1) miałem dużo roboty
2) później zapomniałem
3) później miałem jeszcze więcej roboty

... w sumie to teraz też mam masę pracy :] ... nie znaczy to jednak iż nie pamiętam o:
a) wykończeniu projektu dla Rey`a
b) podesłaniu Ci pewnej rzeczy
c) kilku innych mniej lub bardziej istotnych sprawach

Tak więc, nie pękaj, będzie dobrze :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Ten wstęp... aż się wystraszyłem :)
Gratulacje Eysmond.
Obrazek
ODPOWIEDZ