Duży problem tekken 4

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Pawelli
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2007, 13:24

Post autor: Pawelli »

Vladimir musisz posiadać Pcsx2 0.9.4 i włączasz go wchodzisz w konfigurację graficzną i zaznaczasz po prawej stronie tylko jeden patch:
Disable alpha testing - 00080000
Disable stencil buffer - 00002000
U mnie to pomogło.
A co do mojego pytania to wie ktoś jak naprawić na obrazku przy butach postaci są takie rozmazanie (paski) ???

edit:
Ktoś odpowie na moje pytanie jak naprawić na obrazku przy butach postaci są takie rozmazanie (paski) ??? Oraz jak polepszyć grafikę ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ktoś odpowie na moje pytanie jak naprawić na obrazku przy butach postaci są takie rozmazanie (paski) ?
Najwyraźniej to błąd sprzętowy, więc może specjalnie dla PCSX2 kupić najwyższego z serii 7 tysięcy GeForce`a ?
Oraz jak polepszyć grafikę ?
W ZeroGS włącz filtrowanie dwuliniowe (bilinear filtering) oraz ustaw wygładzanie krawędzi (anti-aliasing) na wartość conajmniej 4x.
2BII!2B
Pawelli
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2007, 13:24

Post autor: Pawelli »

winter_mute dzięki za odpowiedź ale po co mi kupywać najwyższego z serii 7 GeForce`a skoro mam prawie najwyższego z seri 8 GeForce`a (8800 gtx)
A co do polepszenia grafiki to ciągle mam w pluginie ZeroGS włączone bilinear filtering a jak włącze anti-aliasing na 4x to pojawiają mi się czarne pionowe paski widoczne na tym screnie:
Obrazek
i co tu począć ???
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

winter_mute dzięki za odpowiedź ale po co mi kupywać najwyższego z serii 7 GeForce`a skoro mam prawie najwyższego z seri 8 GeForce`a
Jak to po co - by pozbyć się artefaktów graficznych w PCSX2 :) :P
A co do polepszenia grafiki to ciągle mam w pluginie ZeroGS włączone bilinear filtering a jak włącze anti-aliasing na 4x to pojawiają mi się czarne pionowe paski widoczne na tym screnie:
1) Wypróbuj nowy GSdx9
2) w ZeroGS natomiast wypróbuj opcję "No Vertical Stripes"
2BII!2B
Pawelli
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2007, 13:24

Post autor: Pawelli »

winter_mute próbowałem już GSdx9 ale wtedy gry chodzą 100 razy wolniej niż na ZeroGS a co do ZeroGS to zaznaczyłem opcję No Vertical Stripes ale czarne pionowe paski nadal pozostały :(
((Roni))
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 grudnia 2007, 18:44

tekken 4

Post autor: ((Roni)) »

Cześć jestem fanem gier na psx i psx2 a szczególnie Tekkena ostatnio grałem w 3 na peceta ale mam problem z Tekken 4
sciągnełem wersje emulatora pcsx 2.0.9.4 o obraz płyty Tekkena zajmujacy 3.34 gb ale w tamacie emulatorów psx2 jestem kompletnie narazie ziolony.
Odpalam emulator Pcsx2 0.9.4 i nie moge go nawet skonfigurować poniewaz
po próbie wyskakuje mi bład że brak pliku wpcap.dll i mam pytanie jak temu zaradzić i jak skonfigurować pcsx2 0.9.4 aby odpalić tekken 4
Z GORY DZIEKI :?:
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

Post autor: N25 »

Moze poprostu wpisac w google wpcap.dll i pobrać owego dll'a i wrzucić do folderu z emulatorem ?

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?wpcap
((Roni))
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 grudnia 2007, 18:44

Post autor: ((Roni)) »

wielki dzieki N25 a przy okazji odnośnie pluginów do pcsx to jak propnujesz plugin do grafiki

edit: Mam problem scignełem ten plik wpcap.dll potem sciągnełem packet.dll bo też był wymagany i jak odpalam configuracje to wyskakuje mi bład "Nie znalezino punktu wejścia procedury PacketGetReadEvent w bibliotece packet.dll
Co z tym zrobić z :?:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Powiedz mi mój drogi jakim to sposobem nie masz problemów ze ściągnięciem nielegalnego oprogramowania, a nie potrafisz pobrać PCSX2, nowego DX oraz bibliotek uruchomieniowych MSVS?
2BII!2B
((Roni))
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 grudnia 2007, 18:44

Post autor: ((Roni)) »

A takim to sposobem że jest zupełnie nowy w tym temacie a link do plików z roszerzeniem dll dostałem od n25 zreszta to akurat łatwo było znaleźć ale mniejsze z tym winter_mute jakbyś mógł napisać jaki jest obecnie najlepszy emulator do odpalenia tekken 4 i jakie śa potrzebne pluginy byłbym wdzięczny :?: :?: :?: :?:
ODPOWIEDZ