Jak wyłączyć całkowicie grę w PSXe?

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
GAL
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 23 czerwca 2009, 22:14

Jak wyłączyć całkowicie grę w PSXe?

Post autor: GAL »

Witam,
Przejżałem już połowę internetu, googla, stron o emulatorach a nawet moją szafę! ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie:

Jak wyłączyć emulator po Bożemu??

Gdy załaduję obraz do ePSXe'a uruchamia mi się jedno okno. Kończąc grę i zamykająć okno "krzyżykiem" emulator nie wyłącza się. Okno znika po naciśnięciu krzyżyka ale gra dalej działa gdzieś w tle i jedyny sposobem na całkowite wyłączenie to jest ctrl+alt+delete i zamknięcie procesu.
Dlatego pytam czy jest jakiś normalny sposób na wyłączenie gier??
Awatar użytkownika
dante195
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 18 października 2006, 09:26

Post autor: dante195 »

A masz aktualne sterowniki w stosunku do pluginów? Może tu tkwi problem, albo w samym komputerze/karcie graficznej/dźwiękowej
GAL
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 23 czerwca 2009, 22:14

Post autor: GAL »

Może to jest wina pluginów, sterów, kart ale równie dobrze można przeszukać pozostałem 2 miliony rzeczy w kompie począwszy od samego configa ePSXe kończąc na zaawansowanych ustawieniach "Saper'a".
Chodziło mi o dokładne napisanie jak powinno wyglądać "normalne wyłączenie emulatora" - wnioski i przypuszczenia potrafię wysnuć sam jeśli nie potrafisz dać jednoznacznej odpowiedzi:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Chodziło mi o dokładne napisanie jak powinno wyglądać "normalne wyłączenie emulatora"
Escape w czasie gry by wyświetliło się domyslne okno emulatora, po czym zamknięcie z menu, bądź kombinacją klawiszy Alt+F4.
2BII!2B
ODPOWIEDZ