Do czego to jest?

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
lookash
User
User
Posty: 74
Rejestracja: 04 lutego 2010, 10:30

Do czego to jest?

Post autor: lookash »

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat jezeli nie to prosze o przeniesienie.

Ale do rzeczy mam pytanko wiec po co sa przy nickach te nie wiem jak sie to nazywa ale jest np. junior, user, nowicjusz?

Wiem ze to zalezy od ilosci postow ale czy bd mogl robic cos wiecej jezeli jestem userem a nie nowicjuszem?
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Zwykłe rangi nie zwiększają Ci uprawnień.
lookash
User
User
Posty: 74
Rejestracja: 04 lutego 2010, 10:30

Post autor: lookash »

a mozna jakos zdobyc range moderator albo inna chodzi mi o taka ktora zwieksza uprawnienia
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Można, jednak na moje oko nie bardzo się do tego nadajesz ... i tu jeden prosty przykład, tudzież uzasadnienie całego wywodu:

Na podstawie czego chcesz uzyskać dodatkowe uprawnienia skoro nie przeczytałeś nawet regulaminu i FAQ forum, które są ponoć lekturą obowiązkową i w których to zresztą piszę za co można otrzymać przywileje.
2BII!2B
lookash
User
User
Posty: 74
Rejestracja: 04 lutego 2010, 10:30

Post autor: lookash »

Nie chodzilo mi o to ze ja chce miec dodatkowe uprawnienia tylko chodzilo mi o to czy ktokolwiek moglby takie zdobyc
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Skoro w FAQ/Regulaminie forum jest napisane, że można to można - wszak Administratorzy/Moderatorzy tego forum nie wyskoczyli z kapusty.
2BII!2B
lookash
User
User
Posty: 74
Rejestracja: 04 lutego 2010, 10:30

Post autor: lookash »

No niby tak. Ale jak sam wczesniej pisales nie czytalem regulaminu a teraz widze ze to byl moj blad
ODPOWIEDZ