problem z padem :/

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
seryjny
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 29 sierpnia 2010, 21:34

problem z padem :/

Post autor: seryjny »

witam,
Jakiś czas temu kupiłem pada Hama Black Force, grywałem nim w różne emulatory, od wczoraj pad świruje - zaznaczam że nic nowego nie instalowałem. Gdy sprawdzam jego poprawne działanie w panelu>ustawienia>game controllers, niby wszystko działa... problem pojawia się w momencie uruchomienia emulatora, nie koniecznie do psx'a. W chwili włączenia emu pad jakby gubi połączenie, przykładowo w epsxe minimalizuje ESC i gdy sprawdzam ponownie w ustawieniach pada to w chwili gdy klikam rózne przyckiski miga na przemian - connected correctly/not connected correctl, w emulatorze np winkawaks gdy mam go uruchomionego w oknie to dobrze widze jak stan podłączenia pada się zmienia podczas wciskania przycisków. Po całkowitym wyłączeniu emulatora, sprawdzam pada i znowu działa poprawnie, cały czas connected correctly, no to odpalam emu i w tym samym momencie, lub gdy chwile pogram przestaje działać całkiem lub część tylko przycisków a za chwile i tak całkiem :p
Gdzie szukać przyczyny? Co mogło spowodować to że się tak pochrzaniło?
ODPOWIEDZ