Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Final Fantasy 7 po polsku
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Off Topic » Varia
>> Cybermatura Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
alien
Senior
Senior

PostWysłany: 2003 03 05 11:59    Temat postu:  Cybermatura    

No i ładnie mi tu się zbliża maturka, a coraz to nowsze i ciekawsze rzeczy maja wyjść.A kumpel dzisiaj ma przynieść Chrono Crossa . i kiedy ja znajde czas na maturkę. Eh no cóż coś trzeba poświecić. Wojsko wzywa Laughing A może ktos zna adres stronki gdzie można napisac maturkę przez internet???

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG 
Numer ICQ 
Mortus
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2003 03 05 18:57    Temat postu: Re: Cybermatura    

alien napisał:
A może ktos zna adres stronki gdzie można napisac maturkę przez internet???

Za łatwo by ci było alien (już to widze - cały pokój wytapetowany ściągami a Ty przy kompie i piszesz maturę Wink)
Takie cuda sie nie zdarzają (a szkoda) Smile
Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2003 03 05 21:55    Temat postu:    

Wydaje mi się że jedynym sposóbem na połączenie tematów "matura" i "internet" jest w chwili obecnej pisanie egzaminu dojrzałości z przedmiotu zwanego informatyką Smile
Co prawa jestem zdeka za stary i nie będę się wymądrzał w tej sprawie ale wydaje mi się że program szkół średnich z ów przedniotu obejmuje również HTML`a... czy inne tematy związane właśnie z internetem...

Co do samej matury - przez internet? ...ciekawe jak byłoby to pisane i oceniane? Jedyną opcją zabezpieczającą przed ściąganiem w takim przypadku byłoby chyba zarzucenie jakiś pytań z kosmosu, ale czy niemożliwych do znalezienia na ściągach i w książkach odpowiedzi nie znalazłoby się w internecie Question Smile
Podsumowując: sprawa beznadziejna i wydaje mi się, że przynajmniej w najbliższym dziesięcioleciu czegoś takiego nie uświadczymy... hehe Smile... może kieyś, kto wie Wink

alien: nie pękaj - matura to pryszcz, a jak chcesz radę to po jej napisaniu idź do woja i znajdź jakąś nieintelektualną pracę (sprzątaniee ulic czy cuś takiego Wink ) bo wierz mi że studia to jeszcze większe bagno... ogólnie przez semestr jest znośnie, ale sesja Sad < wygląda to mniej więcej jakbyś miał od 2 do 4 matur naraz... Confused

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
alien
Senior
Senior

PostWysłany: 2003 03 05 23:06    Temat postu:    

Ech no dzieki.Tylko powiedz mi jedno po co mi matura jak będę zamiatał ulice???Ale z drugiej strony należy się uczyc- bezrobocie musi być przecież na wysokim poziomie.
Laughing A co matury przez internet-może by częściowo sprawe załatwiły kamery internetowe???

Powrót do góry
Numer ICQ 
Bati
Moderator
Moderator

PostWysłany: 2003 03 05 23:18    Temat postu:    

A dokładnie NA kamerze umieszczona ściąga napisana czcionką 22 Razz Smile

PAN RURA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG 
Mortus
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2003 03 05 23:53    Temat postu:    

alien napisał:
A co matury przez internet-może by częściowo sprawe załatwiły kamery internetowe???

To musiałyby być całkiem porządne kamerki i w miarę szybki przesył danych (żeby "wirtualni egzaminatorzy" mogli oglądać obraz, który przynajmniej w przybliżeniu przypomina obraz rzeczywisty, bez skakania itp.), a poza tym łatwiej jest się skupić na ogóle ludzi niż na powiedzmy 20 czy 30 monitorach na raz (chyba że każde nagranie sprawdzane by było osobno, co jest potwornie czasochłonne). Druga sprawa to nagłośnienie - oprócz kamery taki egzaminowany musiałby mieć dobry mikrofonek, żeby komisja mogła słyszeć wszystko co się u danego delikwenta dzieje (bo bez tego to ktoś siedzący po prosty poza zasięgiem kamery może mu dyktować Razz). Po trzecie co jak zachce ci się iść do kibla? Weźmiesz ze sobą kamerę i mikrofon, żeby egzaminatorzy wiedzieli że nie ściągasz? Co to Big Brother? Wink
Ale sam pomysł jest niezły Twisted Evil
Btw. nie ma co pękać. Jak się maturę obleje to można iść na "Wytrychoznastwo i obróbkę mieszkań" i znaleźć zatrudnienie w bardzo ostatnimi czasy popularnym w Polsce zawodzie Wink

Powrót do góry
alien
Senior
Senior

PostWysłany: 2003 03 06 00:01    Temat postu:    

Och panie Mortus.A co pan myśli, że w tym zawodzie jest coś jeszcze wolne???Poza tym co bym mógł okradać??Babcie emerytki??
Z drugiej strony co ściągać???A nie było by fajnie.Prawie jak u Orwella w "Rok 1984" i Wileki Brat
Pozdrawiam.

BTW.Widzę, że ten temat podchwycony Laughing

Powrót do góry
Numer ICQ 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2003 03 06 00:16    Temat postu:    

Cytat:
Tylko powiedz mi jedno po co mi matura jak będę zamiatał ulice???
Bez matury nawet takiej pracy nie dostaniesz - co za czasy Smile
Cytat:
To musiałyby być całkiem porządne kamerki i w miarę szybki przesył danych...
A co się będzie działo jak złapią Cię na ściąganiu:?: Elektrody podpięte do uszu lub innych narządów Question

A ogólnie rzecz biorąc to myślę że odwracamy kota ogonem jeśli chodzi o ściąganie bo gdyby wprowadzono ów cybermaturę to starano by się pilnować ludzi by nie ściągali, a na zwykłem maturze.... hehe ... nie chcę Ci psuć zabawy - zobaczysz sam. Maj już niedługo Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
Mortus
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2003 03 06 00:23    Temat postu:    

winter_mute napisał:
a na zwykłem maturze.... hehe ... nie chcę Ci psuć zabawy - zobaczysz sam. Maj już niedługo Smile

Ehh nie psuj mi (i innym chyba też) chumoru i pozwól żyć nadzieją. Ciągle mam ową nadzieję (tak wiem że to matka głupich...) że egzaminatorów podczas matury albo zmorzy sen, albo doznają chwilowego przybłysku geniuszu, przypomnienia wszelkich wiadomości i odczują nagłą potrzebę podzielenia się swymi spostrzeżeniami z uczniami.
Jak miło sobie pomarzyć, ale znając granice mojej wiedzy to ta matura będzie odzwierciedleniem słów "płacz i zgrzytanie zębów" Neutral
"Medaliony" co alien? Wink

Powrót do góry
alien
Senior
Senior

PostWysłany: 2003 03 06 00:31    Temat postu:    

Cytuje:"...cybermaturę to starano by się pilnować ludzi by nie ściągali, a na zwykłem maturze.... hehe ... nie chcę Ci psuć zabawy - zobaczysz sam. Maj już niedługo"
Mortus to chodzi o to , że na maturce tak w sumie to trochę oko przymykaja-mam nadzieje.A "Medaliony" wcisnę gdzie się da

Powrót do góry
Numer ICQ 
Mortus
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2003 03 06 00:39    Temat postu:    

alien napisał:
A "Medaliony" wcisnę gdzie się da

Smile "Medaliony" muszą być...
...ale tak mnie wzięło na chwilkę refleksji...
...niby taki niewdzięczy temat jak matura, nikomu nie kojarzy się zbyt dobrze (nie licząc tych którzy ją zdali Wink), a jednak można sobie pogadać i nie padają stwierdzenia typu "matura jest do dupy" czy "a po ch*j mi matura?". Ehhh żle się dzieje w państwie duńskim Razz

Powrót do góry
MoRf
Junior
Junior

PostWysłany: 2003 03 06 01:05    Temat postu:    

Całkowicie zgadzam się z kolegą w_m - matura to pryszcz, nie ma się czego bać. Nauczyciele zaś są naprawdę spoko - ślepi, głusi i podpowiadają... Smile

Zgadzam się też w kwestii studiów - jeśli wybierzecie zły kierunek [np. coś co Was nie interesuje] to możecie zaharować się na śmierć... szczególnie podczas sesji [czyt. rzeźni] bo nauka 1000stronnicowej bibli w ciągu 3 dni moze zabić nawet słonia Smile

BTW; nie polecałbym też wyboru obleganego jak zawsze kierunku informatyka - może wielu interesuje się tym tematem, ale studiowanie informy nie ma nic wspólnego z rzeczami przyjemnymi [zero kobitek, a jak już są to lepiej się nie wypowiadać na temat ich urody Smile ] czy łatwymi [zakuwanie 10mcy/rok]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 
Mortus
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2003 03 06 01:21    Temat postu:    

MoRf napisał:
Całkowicie zgadzam się z kolegą w_m - matura to pryszcz, nie ma się czego bać. Nauczyciele zaś są naprawdę spoko - ślepi, głusi i podpowiadają... Smile

Możliwe, że tak jest w większości szkół, ale moja buda nie należy do najnormalniejszych miejsc w Polsce, poza tym, większość nauczycieli nie bardzo przepada za moj klasą (z powodów bardziej lub mniej słusznych)
MoRf napisał:
BTW; nie polecałbym też wyboru obleganego jak zawsze kierunku informatyka - może wielu interesuje się tym tematem, ale studiowanie informy nie ma nic wspólnego z rzeczami przyjemnymi

Z tym muszę się zgodzić, bo mam przykład bracika. Nie wiem czy jego to bawi czy nie bo nigdy go o to nie pytałem, ale siedzenie przykładowo od 18.00 do 6.00 przed kompem, i robienie jakiegoś dziwacznego lub nawet zupełnie idiotycznego programu w PASCAL'u nie wydaje mi się najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Z przedmiotami podobno też nie jest zbyt różowo Neutral
MoRf napisał:
[zakuwanie 10mcy/rok]

No, ale masz później całe 2 miechy wolnego. Jestem pewien że witasz ten czas upragnionej wolności od uczelni z większym entuzjazmem niz licealiści czy gimnazjaliści Wink

Powrót do góry
Prymek
Gość

PostWysłany: 2003 03 06 02:06    Temat postu:    

MoRf napisał:
BTW; nie polecałbym też wyboru obleganego jak zawsze kierunku informatyka - może wielu interesuje się tym tematem, ale studiowanie informy nie ma nic wspólnego z rzeczami przyjemnymi

eee tam - jest zajebiście [oprócz sesji ;-> ] i zabawnie Smile
niech ktoś powie że informatycy nie mają poczucia humoru ;->
MoRf napisał:
[zero kobitek, a jak już są to lepiej się nie wypowiadać na temat ich urody Smile ]

hehe - może kiedyś tak było - w sumie z czegoś się te wszystkie dowcipy wzięły
["co ma wspólnego kobieta informatyk i świnka morska? Otóż świnka morska to jest ani świnka ani morska"]
no ale obecnie nie jest tak tragicznie - kobietki zaczynają atakować i ten kierunek - fakt jakichś superpiękności nie uświadczysz, ale jest na kim [czym ;-> ] wzrok zakotwiczyć Smile i zaręczam, nie są to pojedyncze przypadki Wink
MoRf napisał:
czy łatwymi [zakuwanie 10mcy/rok]

cóż poradzić Smile ale nie jest tragicznie Smile

--
Pozdrówka
Prymek - brat Mortusa, od niedawna student informatyki [i niech tak pozostanie ;-> ]
Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2003 03 06 13:54    Temat postu:    

Cytat:
eee tam - jest zajebiście [oprócz sesji ;-> ] i zabawnie
niech ktoś powie że informatycy nie mają poczucia humoru ;->
No nie wiem czy tak za**biście - właśnie siedzę na Lab z programowania... i umieram Smile
Cytat:
no ale obecnie nie jest tak tragicznie - kobietki zaczynają atakować i ten kierunek - fakt jakichś superpiękności nie uświadczysz, ale jest na kim [czym ;-> ] wzrok zakotwiczyć i zaręczam, nie są to pojedyncze przypadki
a obok mnie siedzi dziewięciu chłopa - hehehe.... zero kobit Smile
Cytat:
ale nie jest tragicznie
chyba u Ciebie - bo u mnie to samo co u MoRf`a (w końcu ta sama uczelnia) - rzeź

Ostatnio zmieniony przez winter_mute dnia 2003 03 06 19:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Strona 1 z 3 [34 Posts]   Idź do strony: 1, 2, 3 Następny
Strona Główna » Off Topic » Varia
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 04 06 04:12
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)