Maintenance continuous

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Maintenance continuous

Post autor: winter_mute »

Dobra, dziś będzie bez pokrętnych tłumaczeń - serwer żyje i ma się całkiem dobrze :] Wina leży po mojej stronie, ot zapomniałem o jednej małej acz istotnej sprawie przy przesiadce...
Obrazek
...problem znaleziony, rozwiązanie zaaplikowane i czekamy, do 40 godzin, po czym gorączka powinna spaść i wszystko wrócić do porządku. Z powrotem do poprzedniego stanu rzeczy raczej będzie ciężko z uwagi na fakt, że niedawno przesiedliśmy się na nową maszynę... ale to tylko tak, na marginesie wspominam :] Na chwilę obecną, trzymajcie kciuki. /w_m out
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Trzymam(y).
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Na moje oko, zmiany są już zastosowane - myślę więc, że na chwilę obecną powinno być ok. Jest gdy ja wchodzę, niemniej wchodzę obecnie rzadko, bo większość czasu zajmuje mi aktualnie rwanie kafelków w łazience... więc gdyby znowu była przerwa to proszę puścić kciuki i drapnąć stosowną wiadomość.

A ja pogadam sobie po raz kolejny z NASKiem, bo okazało się że pomimo mojego zapominalstwa, problem rozbijał się o nieprawidłową obsługę domen właśnie w tej jednostce. Ehhh
2BII!2B
ODPOWIEDZ