Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Reklama w serwisie PSEmu.pl
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Gry » Ogólnie o grach
>> Gra, której nazwy nie pamiętam Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 10 22 23:36    Temat postu:    

Chyba nie znam tej gry, dlatego nalegam bys podal wiecej szczegolow:

- kiedy w toto grales?
- w jakiej wersji jezykowej dostepna byla ta gra? [tylko jap.?]
- jak wygladala grafika> [2D / 3D]
- czy obslugiwala pistolet?
- czy posiadala tryb multi?
- czym byly owe rozne rzeczy, do ktorych sie strzelalo?
- z czego sie strzelalo?
- moze pamietasz developera, ktory firmowal ta gre?

Zbudz pamiec, na pewno cos sobie przypomnisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email 
fox
Junior
Junior

PostWysłany: 2005 10 23 16:19    Temat postu:    

- kiedy w toto grales? 6-8 lat temu
- w jakiej wersji jezykowej dostepna byla ta gra? [tylko jap.?] nie wiem ja miałem tylko JAP
- jak wygladala grafika> [2D / 3D] 3D
- czy obslugiwala pistolet? nie wiem ja grałem na padzie
- czy posiadala tryb multi? dont remember
- czym byly owe rozne rzeczy, do ktorych sie strzelalo? bajkowe potwory drzewa i czsem sie hodziło po mieśscie np.pociąg to w szyby i siedzenai lub walizki
- z czego sie strzelalo? zwykłe naboje do sztrzelby +kasztanowe granaty
- moze pamietasz developera, ktory firmowal ta gre? niestety nie

Zbudz pamiec, na pewno cos sobie przypomnisz.[/quote] mam słabą pamieć

EDIT OPTION SUCK NEW POST RUUUULEZ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 10 23 18:58    Temat postu:    

Mały oftopic >
Cytat:
EDIT OPTION SUCK NEW POST RUUUULEZ
Coś przekręciłeś, to raczej powinno iść tak...

Spaming, flooding, flaming, trolling SUCKS.... BANING RUUUUULLLLEZ Very Happy

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
fox
Junior
Junior

PostWysłany: 2005 10 25 15:56    Temat postu:    

heh zastuj nikt mi nie pomorze Mad Crying or Very sad

Spaming, flooding, flaming, trolling SUCKS.... BANING RUUUUULLLLEZ Very Happy[/quote] niezłe but baning LAMERS is better
Powrót do góry
Odie
Nowicjusz

PostWysłany: 2008 01 11 03:20    Temat postu:    

Hej, to mój pierwszy post.. na tym forum, lecz już się przywitałem, blabla.. czas do konkretów. Smile

Więc, grałem kiedyś w taką fajną grę.. podobną trochę do Carmageddona / Twisted Metala, pamiętam że walczyło tam się oczywiście autami.. były specjalne "ciosy", pamiętam dokładnie że jeden z specjalnych ciosów dla jakiegoś tam auta.. odbywał się tak że pszczoły zaczeły latać wokół samochodu.. coś jakby obrona, plus atak, była też mapka w górach.. można było wjechać przez specjalną "windę" na skocznie, która.. chyba automatycznie wyrzucała Cię do przodu, lub mogłeś po niej jeżdzić.. była też mapka jakby na pustyni.

- Grałem około, huh.. kupę czasu. Very Happy
- Gra była w jęz. angielskim
- Grafika była w pełni 3D, lecz jakieś tam małe sprite'y można było zauważyć (lub to moja fantazja)
- Nie obsługiwała pistoletu. (lol)
- Chyba jedynie "multi" dla dwóch graczy, poprzez split-screen (czy jakoś tak)
- Jak już pisałem, strzelało.. "atakowało" się.. auta
- Róznie, były działka.. specjalne ataki etc.
- Nie pamiętam developera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2008 01 11 05:04    Temat postu:    

Cytat:
pamiętam dokładnie że jeden z specjalnych ciosów dla jakiegoś tam auta.. odbywał się tak że pszczoły zaczeły latać wokół samochodu.. coś jakby obrona, plus atak

Brzmi jak Beezwax. Vigilante 8.
Powrót do góry
Odie
Nowicjusz

PostWysłany: 2008 01 11 17:01    Temat postu:    

Dzięki stary, kocham Cię.. Very Happy (teraz spróbuję gdzieś ją dostać, będzie trudno)

Teraz, ciąg dalszy: grałem kiedyś w taką fajną grę.. która była raczej nie typowa, bo przy włączeniu gry mozna było wybrać najprawdopodobniej dwie jej części i grę w której można było jeżdzić autami, i za zadaniem było rozwalać chyba bomby i samochody pułapki, pierwsza część gry to była zwykła strzelanka zza pleców bohatera, była plansza w której chodziło się po parkingu i trzeba było ocalić "hostages", był nawet taki patent.. że jak podchodziło się do ściany jakiegoś pokoiku było widać co jest w środku. Po skończeniu jakiejś planszy.. wyskakiwało pare ludzików, jak miałeś np. 75% uratowanych cywilów, pare z nich zaczeło się palić..
Powrót do góry
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2008 01 12 00:01    Temat postu:    

Cytat:
(teraz spróbuję gdzieś ją dostać, będzie trudno)

Na Allegro do złapania raczej bez problemu. Druga część [2nd Offence] też.

Cytat:
która była raczej nie typowa, bo przy włączeniu gry mozna było wybrać najprawdopodobniej dwie jej części i grę w której można było jeżdzić autami, i za zadaniem było rozwalać chyba bomby i samochody pułapki, pierwsza część gry to była zwykła strzelanka zza pleców bohatera, była plansza w której chodziło się po parkingu i trzeba było ocalić "hostages", był nawet taki patent.. że jak podchodziło się do ściany jakiegoś pokoiku było widać co jest w środku. Po skończeniu jakiejś planszy.. wyskakiwało pare ludzików, jak miałeś np. 75% uratowanych cywilów, pare z nich zaczeło się palić..

Die Hard Trilogy - trzy gry w jednej, nie dwie. Trzecia [a dla mnie druga], to "strzelanie do kaczek" na lotnisku [motyw z Die Hard 2].
Powrót do góry
MaarioS
Nowicjusz

PostWysłany: 2010 01 16 15:45    Temat postu: Szukam kilku tytułów.....    

Witam!!!

Akurat jestem tu nowy i trafiłem na to forum, ponieważ przypomniały mi się te stare, cudowne czasy z mnóstwoma demami na PSX'a, no i mam nadzieję, że znajdę tu kilka (albo i nawet nie kilka, a sporo Razz ) pozycji, których od dawna szukam i nie mogę znaleźć. Większość to były dema, w których miałem okazję zagrać tylko 1 albo część levela Razz .

Niniejszym na razie podam informacje o 3, aby tematu nie zaśmiecać Razz :

1. Była to platformówka. O ile dobrze pamiętam, to chodziło się takim po prostu chłopakiem, BYĆ MOŻE w okularach przeciwsłonecznych i byliśmy chyba w takim zółtym labiryncie (może nie labiryncie, ale podłogi, ściany i pomieszczenia były bardziej żółte), no i atakowali czasami nas takie typy z dzidami i takimi jakby wielkimi i indiańskimi maskami. Był moment, że się cały czas zjeżdżało na desce chyba, a potem wchłaniała nas klepsydra i taki gościu ze złą i uśmiechnięta miną się na nas gapił i tam chyba już się kończyło demo Razz .

2. Była to taka samochodówka, gdzie jeździło się takim monster trackiem z olbrzymimi oponami. Dookoła był taki zwyczajny, skalny i brązowy teren, gdzie dookoła były takie góry ze skał. Pamiętam, że długo obczajałem i jeździłem, aby w końcu gdzieś wyjść, a potem jak się chyba bodajże na ulicę wychodziło, to wtedy gra się wieszała, był pokaz slajdów i koniec dema Wink .

3. Tu będzie chyba najciężej mi cokolwiek powiedzieć. Jak był te rzeczy, jak wpisywanie imienia itd. to w tle było takie jakby zdjęcie nad morzem chyba, takie mimo wszystko z ładnym krajobrazem, że fajnie było na to popatrzeć Wink . Potem nie pamiętam zupełnie, czym się chodziło ale jakimś typkiem, jakimś chudym czy jakimś, który miał chyba na głowie skarpetę (?????). Zupełnie nie jestem pewien Razz . W grze był taki widok z góry i pod kątem, że widać było pokoje w przekroju. Pamiętam, że trzeba było pokombinować, żeby dojść do końca, i wtedy jak się doszło do końca, to bodajże dochodziło się do kibla, z którego chyba wychodził słoń i zatrąbił głośno (xD). Potem była jakaś cut-scenka, o ile dobrze pamiętam, to taka, gdzie chyba gadali z tym gościem, czy go zlali i wtedy było chyba koniec dema Razz .

Tak więc, kojarzy ktoś coś??? Będę NIESAMOWICIE wdzięczny za pomoc w podaniu tytułu, co to za gry i liczę na odpowiedzi!!! Smile Z góry wielkie dzięki!!! Smile
Powrót do góry
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2010 01 16 17:09    Temat postu:    

3 - Little Big Adventure
2 - Monster Trucks?
1 - Wild 9?
Powrót do góry
MaarioS
Nowicjusz

PostWysłany: 2010 01 16 17:34    Temat postu:    

3. Ooo no właśnie, to jest to!!! Wielkie dzięki!!! Smile
2. Ooo to jest również!! Tzn. miałem wątpliwości, ale na YT gdzieś znalazłem demo tej gry i to jest właśnie to!! Wink
1. Niestety to nie jest WIld 9, ale fuksem udało mi się to odnaleźć i to się nazywa Rascal Wink . Wielkie dzięki za odpowiedzi!!! Smile
Powrót do góry
swierzak
Nowicjusz

PostWysłany: 2011 03 30 16:52    Temat postu:    

Ja mam taki problem, szukam gry ale nie znam nazwy, dampare szczegółów

1.gra przeglądrkowa
2.Ma dobra parenaście lat
3.nie jest sponsorowana przez BigPoint Very Happy
4.akcja toczy sie w kosmosie,ale nie jest typu darkorbit czy seafight,bo nie lata sie po mapie klikając myszką.
5.jest typu sci-fi
6.widać ile dała inna osoba w handlu i jak ktoś przebije to kasa jest zwracana(wirtualna oczywiscie Smile )
7.można ulepszać statystyki (coś w stylu celność, szybkość itp.)za wirtu. gotówke

mam nadzieje że to pomoże w odnaleźieniu gry
Powrót do góry
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2011 03 30 17:12    Temat postu:    

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_multiplayer_browser_games Posortuj po roku premiery. A nuz widelec.
Yohokaru
Senior
Senior

PostWysłany: 2011 04 30 17:14    Temat postu:    

No to ja też mam se problema XD. Był taki tytuł z psxa się łaziło takim zielonym stworkiem... i on tak fajnie puszczał bąki. Szukałem tego ale okazało się że magiczną złotą płytę zabrał kuzyn jak byłem mały... pamiętam też że jak się coś wcisnęło to inne takie ludki szły za nim. Jakaś rebelia czy coś?
Powrót do góry
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2011 04 30 17:48    Temat postu:    

Slowo klucz: Abe.
Strona 3 z 4 [48 Posts]   Idź do strony: Poprzedni 1, 2, 3, 4 Następny
Strona Główna » Gry » Ogólnie o grach
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 02 27 22:28
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)