Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Final Fantasy 7 po polsku
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Off Topic » Hardware
>> Najlepsza Konsola jaką mieliście lub macie... Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 03 06 15:30    Temat postu:    

Co tu dużo mówić - każda konsola jest super... Gdybym tylko miał kasę z pewnością kupiłbys sobie je wszystkie :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 03 21 17:55    Temat postu:    

Co Wy tam wiecie o konsolach, śmieszne Curent-Geny i ich śmieszne ceny:
X-Box - 9 batów, PS2 - 7 batów, GC - 5 batów, DC - 3 baty.

Co to ma niby byc :?: Ja za swoją najnowszą zdobycz dałem ponad 26 >
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45103096
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 03 21 17:59    Temat postu:    

Wiedz, drogi w_m'ie, że obserwowałem niniejszą aukcję. Nawet miałem dylemat - brać tego NESa, czy zbierać na DC. Masz wielkie szczęście, że zostałem przy Makaronie, bo końcowa cena by 'trochę' podskoczyła :>.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 03 21 18:15    Temat postu:    

Wiem wiem, szczególnie że sprzet wygląda na niezwykle zadbany...

W planach mam jeszcze SNESa, N64, DC i może jakiś current... kto wie możeGaCek, jęśli tenże wraz z nową Zeldą będzie w przystępnej cenie 8) Więc może będziesz miał okazje by przebić kilka moich ofert.
Powrót do góry
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 03 21 19:10    Temat postu:    

Huh, serce mi się kraja, kiedy widzę, że TAKA konsola rozchodzi się za niecałe 30 zeta. Całe szczęście, że trafia w dobre ręce ;]. BTW; to kiedy partyjka w Micro Machines przy napojach chłodzących ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 03 21 19:58    Temat postu:    

[quote] to kiedy partyjka w Micro Machines przy napojach chłodzących ? [/quote] W wakacje :?:
Powrót do góry
Bati
Moderator
Moderator

PostWysłany: 2005 03 21 21:32    Temat postu:    

Dziadoskie bogate snoby... o biedniejszych nie pomyślą ;D ;D ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 03 22 03:18    Temat postu:    

Bati; zamiast gadać głupoty weź zerknij na link i zobacz za ile wylicytowałem NESa.

Co do reszty systemów to nie licząc makarona nie mam zamiaru dać za konsole więcej niż 100zł - jak się uda to nawet w sumie, a jak się nie uda to dam 150 :D W sumie kasa nie wielka biorąc pod uwagę ze zakupy mozna rozłożyc na kolejne miechy. Co lepsze to bardzo dobre dla :idea: ZDROWIA - jak wydam kase na konsolę to nie wydam na fajki :lol: :mrgreen:
Powrót do góry
Yohokaru
Senior
Senior

PostWysłany: 2012 01 22 00:56    Temat postu:    

Sądze,że temat z pewnością nada się do moich rozważań,więc... Ja zwykłem trafiać na nowe nabytki,wtedy gdy jakiś dobry znajomy sprzedaje lub konsola tanieje maksymalnie. Ostatnio nawet kumpel zaczął coś nabąkiwać o sprzedaży przerobionego PSP SLIM jak mu się "znudzi" za 100zł. Jeśli w wakacje lub później pojawi się ta oferta to chyba skorzystam. Podobnie było z PSX i PS2,bo szaraka dostałem w 2002(kupiony za 350zł z ponad 30 oryginałami i back-upami,przerobiony dwie memorki i dwa(bez analogów) pady). PS2 natomiast kupiłem za ciężko zarobione wakacyjne pieniądze od kumpla w wrześniu 2011(na konsolę dostałem okres próbny 3 miechy, co potem zaowocowało kosztami 220zł za przerobione PS2 SLIM z jednym DS2 i memorką bez gier+130 na profesjonalną wymianę lasera). W tej chwili stwierdzam,że zakup owych konsol był dobry i opłacalny. Mam jednak pytanie co do DreamCasta. Za ile można go nabyć? Dlaczego tak dobry sprzęt upadł? No i czemu jest nazywany "makaronem"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
Strona 2 z 2 [24 Posts]   Idź do strony: Poprzedni 1, 2
Strona Główna » Off Topic » Hardware
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 07 04 13:58
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)