PSEmu.pl v3 #2

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PSEmu.pl v3 #2

Post autor: winter_mute »

Mógłbym wyciągnąć z rękawa kilka solidnych argumentów usprawiedliwiających opóźnienia w pracach nad nowym PSEmu.pl, niemniej każdy z [jakże cudownym] przebiegiem wiosen trzydziestu(paru) na karku, zrozumie głębokie przesłanie płynące z dwóch jakże prostych słów - dorosłe życie. Najpierw, człowiek się w nie pcha i ciśnie jak głuchy koń na łyżwach, a później okazuje się że cała wolność, swoboda i brak ograniczeń okupiona jest niemałą ceną obowiązków. Rodzina, dom, praca - kolejne trzy proste słowa... i wiadomo wszem i wobec, że zasoby czasu wolnego maleją z wiekiem wprost proporcjonalnie do chęci ich posiadania. Na cóż więc przeznaczyć tych kilka chwil "tylko dla siebie"? Na nową odsłonę strony? Najlepiej w 100%. Chciałbym, ale nie da rady. Co za tym idzie, postęp prac nad trzecią wersją niniejszego portalu, zamiast przeć do przodu niczym letnia burza, przypominają raczej tempo jesiennej mżawki, która sama nie wie czy chce padać, czy też nie.
Obrazek
Nie zrozumcie mnie źle, powyższy wywód nie oznacza wcale, że prace stoją w miejscu od ostatniego raportu w rzeczonej sprawie. Po pierwsze primo - pomyślałem, że uda mi się ciut wylać z czary żalu na Wasze serca, tudzież ramiona, bo z braku laku nie mam gdzie indziej :] Po drugie primo - jak widać na załączonym obrazku - niusy są uaktualniane na bieżąco, a zabawa kolorkami trwa w najlepsze. Po trzecie - może i wolno, ale prace posuwają się do przodu i na chwilę obecną można śmiało powiedzieć że jesteśmy bliżej końca niż początku, a kto wie, może już za chwilę projekt wyjdzie ze stanu alpha i w fazie beta zostanie udostępniony do testów. Nic jednak nie obiecuję, bo jak już dobrze wiecie, ciężkie jest życie trzydziestolatka :]
2BII!2B
ODPOWIEDZ