God of war 2

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
mikroajs5
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 06 lipca 2012, 00:19

God of war 2

Post autor: mikroajs5 »

Hmmm nie wiem czy ten temat byl a jeśli tak to sorry, niech mi ktoś pokarze gdzie jest wyszukiwarka na tej stronie bo nie mogę jej znaleźć, chodzi o God of war 2
nie wiem czy mam dobry emulator czy jest potrzebny jakiś konkretny bios ale mam wersje PCSX2 0.9.8 (r4600) bios to nie wiem,

ściągnąłem z torrentow cos takiego God of War II 2008 [ENG] [ISO-miguel] i jak odpalam to w daemonie a potem moj komputer i otwórz dysk to w środku jest obraz ktory trzeba zamontować w PCSX no i włącza się normalnie te niebieskie sześciany i przechodzą w czerwone i pisze Please inset PlayStation or PlayStation 2 format Disc... Jak uruchomić do god of war 2 ? Z góry dzięki
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2012, 18:02 przez mikroajs5, łącznie zmieniany 1 raz.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

gdzie jest wyszukiwarka na tej stronie bo nie mogę jej znaleźć
Opcja szukaj w menu po lewej (widoczne przy przeglądaniu strony głównej i poszczególnych działów) ew.:
http://www.psemu.pl/forum/search.php

Choć raczej wypadałoby przyswoić sobie Regilamin:
http://www.psemu.pl/forum/faq.php?mode=rules

bo...
ściągnąłem z torrentow cos takiego God of War II 2008 [ENG] [ISO-miguel] i jak odpalam
PSEmu.pl nie popiera piractwa, a co za tym idzie nie świadczy żadnej pomocy w przypadku nielegalnych kopii gier. Sorry.
2BII!2B
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Takie małe pytanie z mojej strony. Co to są "szczeciniany"?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Takie małe pytanie z mojej strony. Co to są "szczeciniany"?
Jak to co? Sześciany ze Szczecina :)
2BII!2B
mikroajs5
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 06 lipca 2012, 00:19

Post autor: mikroajs5 »

Bład w pisowni, już poprawiłem choć raczej łatwo było się domyśleć... A co do tego up to nie pytam skąd można ściągnąć tylko chodzi mi o kwestie emulatora i w jaki sposób emulować, czy orginal czy kopia to nie powinno nikogo interesować... z reszta to idiotyzm, 3/4 graczy jedzie na kopiach (nie oszukujmy się) a postawa na forum typu nie pomogę ci bo pirat jest jedynie zwiastunem ograniczenia dla forum bo ja tak czy tak pójdę sobie gdzie indziej a jeśli chcecie się wyzbyć piractwa to zapewnijcie wszystkim polakom należyte wynagrodzenia i warunki a wtedy z ręką na sercu pójdę i kupie sobie PlayStation 2 i God of war bez kombinowania...
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

kupie sobie PlayStation 2 i God of war bez kombinowania...
Gry na PS2 jeśli dobrze poszukać, to można dostać za 10-15 zł używki, a konsola to koszt koło 250 zł. Mało, czyż nie?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A co do tego up to nie pytam skąd można ściągnąć tylko chodzi mi o kwestie emulatora i w jaki sposób emulować,
Chodzi o to, że jak komuś gwizdniesz samochód to nie włazisz na pierwsze lepsze forum poświęcone danej marce i nie pytasz jak go odpalić! Przykład z grubej rury, ale kradzież to kradzież, bez względu czy proceder dotyczy wywiezienia samochodu na lawecie, czy ściągnięcia gry z internetu.
czy orginal czy kopia to nie powinno nikogo interesować
Skoro uważasz że to niczyj interes skąd masz gry, to czemu u licha, chwalisz się na dzień dobry, że ukradłeś GOW2?
Po drugie zaś, mnie dla przykładu interesuje pochodzenie oprogramowania, na dodatek z 3 powodów:
1) nie chcę by PSEmu.pl było powiązane czy w jakikolwiek sposób kojarzone ze złodziejstwem,
2) nie mam czasu pomagać w śledztwie i ochoty udostępniać danych użytkowników w przypadku kontroli ze strony policji czy prokuratury
3) tym bardziej nie chce mi się spędzać godziny szukając rozwiązania problemu spowodowanego uszkodzonym obrazem gry.
z reszta to idiotyzm, 3/4 graczy jedzie na kopiach (nie oszukujmy się) a postawa na forum typu nie pomogę ci bo pirat jest jedynie zwiastunem ograniczenia dla forum bo ja tak czy tak pójdę sobie gdzie indziej
Przedstawiłem Ci kilka jak mi się zdaje sensownych argumentów na zaistniałą sytuację. TY przedstaw mi jeden obalający mit zaściankowego, narzekającego na wszystko i żydującego na czym się tylko da polaczka, któremu jak widzę hołdujesz swoimi wypowiedziami - moim zdanie to włąśnie jest głupie,bo...
jeśli chcecie się wyzbyć piractwa to zapewnijcie wszystkim polakom należyte wynagrodzenia i warunki
Ile trzeba zarabiać: 6, 8, 10 tysięcy... żeby nabyć grę, kosztującą od 30 do 70zł, wliczając w to wysyłkę i żeby nie być gołosłownym:
http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... d+of+war+2
Na komputer, internet i bezsensowne frazesy Cię stać, a 50zł na grę nie masz?

Reasumując: Chcesz konkretną radę, proszę bardzo:
1) skasuj uwaloną kopię ściągniętą z internetu
2) kup sobie oryginał, który da Ci pewność uruchomienia gry na emulatorze
3) skończ z narzekaniami, bo warunki materialne w jakich żyjesz zależą głównie od Ciebie - jak za mało zarabiasz to szukaj lepiej płatnej pracy, jak nie pracujesz to sobie dorób na gry zbierając puszki, roznosząc ulotki czy choćby w necie czytając reklamy, to że Ci się nie chce i wolisz bidolić to nie jest problem rządu, społeczeństwa, czy mój.

a jak Ci moje słowa, czy zasady panujące na tym forum nie odpowiadają, to nikt Cię nie zmusza i nie wiąże łańcuchem...
a postawa na forum typu nie pomogę ci bo pirat jest jedynie zwiastunem ograniczenia dla forum bo ja tak czy tak pójdę sobie gdzie indziej
idź, obiecuję, że płakał nie będę :P
2BII!2B
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

jeśli chcecie się wyzbyć piractwa to zapewnijcie wszystkim polakom należyte wynagrodzenia i warunki
Czy w pasku adresu widzisz http://psemu.gov.pl?
Taka mała ciekawostka. Jako uczeń szkoły średniej potrafiłem sobie zarobić na gry na PS3 wykonując różne projekty graficzne itp. ale skoro nie masz chęci na zwiększanie swoich kompetencji w wolnym czasie aby móc łatwo sobie dorobić to i nie oczekuj, że ci wszystko zostanie podane na złotej tacy i jeszcze zostaniesz poproszony abyś łaskawie to wziął. To co podałeś to jest najprostsza wymówka a jeśli człowiek chce to i może, trzeba się tylko wystarczająco postarać.
3/4 graczy jedzie na kopiach? Może podaj jakieś źródło tej statystyki bo moim zdaniem 3/4 graczy jedzie na oryginałach, szczególnie w czasach gdy online jest najczęściej trybem na który twórcy kładą szczególny nacisk ze względu na ilość graczy którzy po przejściu fabuły chcą pograć w dany tytuł po sieci a z tego co wiem do tego potrzebna jest oryginalna kopia gry.
ODPOWIEDZ