Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Reklama w serwisie PSEmu.pl
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Emulacja » PlayStation2 » PCSX2 vs Gry
>> Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
vegetakox
Junior
Junior

PostWysłany: 2013 01 28 19:37    Temat postu:    

Zaraz koleś napisał mi że to model scph 70004.Czy ten model to czasem nie jest już konsola slim?http://allegro.pl/show_item.php?item=2968594700
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
Eysmond
Moderator
Moderator

PostWysłany: 2013 01 28 20:16    Temat postu:    

70004 to już slim a na zdjęciu konsola fat więc albo sprzedawca się pomylił albo nie ma pojęcia co sprzedaje. Profil sprzedawcy na oszusta nie wygląda ale lepiej się dowiedz dokładnie co masz zamiar kupić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2013 01 29 12:01    Temat postu:    

Cytat:
Tak się zastanawiam (cena to 100zł) i to 2 pady tak więc można w razie czego odprzedać karty pamięci też i kasa się wróci.
Kombinujesz jak przysłowiowy koń pod górę, dokładnie tak samo jak moja kobieta - może się zwróci, a może sprzęt będzie w kiepskim stanie, nie znajdziesz kupca i się nie zwróci :] Jest sens kombinować?
Cytat:
Zgadzam się z tobą w pełni ,że konsola jest zadbana ale chcę wybrać naprawdę dobrze
A ja się zgadzam w pełni z opinią, że Polacy są zbyt biedni, by kupować tanie rzeczy. Odnieść to można zarówno do obuwia jak i do konsol. Ot kupisz "adidasy" za 15 zł, to pochodzisz w nich ile, 2, 3 tygodnie i będziesz musiał kupić nowe, kupisz buty za kilkaset zł, szanse że zabijesz je w 2 sezony, nawet przy intensywnym użytkowaniu, są nikłe, a jak się będzie coś dziać to zawsze możesz bezproblemowo oddać na gwarancji Smile
Tak samo z konsolami, kupisz okazyjny model za 100zł, to pad nie taki, to przyciski nie działają, to laser zjechany, to przegrzana elektronika itd., itd. Ot trzeba mieć fuksa by kupić tanio sprzęt w bardzo dobrym stanie, nie twierdzę że to się nie zdarza (bo swego czasu kupiłem tak PSX w zestawie: konsola w doskonałym stanie, 3 karty pamięci, 4 pady, 10 gier i jeszcze mi wcisnęli kierownicę i matę bo sprzedawca nie miał co z tym zrobić, ot dziecko wyrosło, więc się pozbył gratów za 80zł, podczas gdy same konsole w dobrym stanie chodziły wtenczas po 300-450zł), ale to był -przyznaję bez bicia - fuks jak nie mam pytań. Można też kupić kota w worku i próbować go wykurzyć - nabyłem tak 3DO - z uwalonym zasilaniem, padem i tak zasyfioną że strach, dziś sprzęt oczywiście działa, ale spędziłem dobre 3 tygodnie by doprowadzić go do jako-takiego stanu użyteczności.
Wniosek, nie stać Cię na dokładanie do urządzenia, kup nowy sprzęt, albo pewny. Warto odżałować, nawet te kilkaset złoty, zamiast się rozczarować, rwać włosy z głowy, że coś nie działa tak jak powinno, dokładać do naprawy, albo wręcz kupować to samo drugi raz.
Wiem, że te 250-300zł boli, ale weź pod uwagę, że chcesz kupić to raz i mieć potem spokój, dlatego szczerze zalecam wstrzemięźliwość i rozsądny zakup, po niekoniecznie jak najniższej cenie.
Cytat:
niestety okazuje się że nie dorzuci gier bo konsole
Do przeżycia, DBZ nie jest R-ką i ceny nie straszą, używanego oryginała w db/bdb spokojnie złapiesz za mniej niż 50 srebrników:
http://allegro.pl/listing.php/search?category=82396&change_view=1&order=d&sg=0&string=dragon+ball
Jak zresztą większość fajnych gier na tą platformę, co nie jest ceną wygórowaną, od wystarczy sobie odmówić kilku piw i lepszej flachy i raz na miesiąc masz fajną szpilę do poszarpania. Można też poszarpać znajomych czy rodziców na zrzutkę bo w kilka osób zawsze się raźniej gra, a z autopsji wiem, że młody czy stary, facet czy kobieta, nie oprze się Singstarowi - cena ok 80zł za nowiusieńki zestaw mikrofonów z grą :]

Podsumowując całość: nie oszczędzaj do oporu, lepiej ciut uzbierać, wydać pieniądze raz i mieć święty spokój.

Cytat:
[...]sprzedawca się pomylił albo nie ma pojęcia co sprzedaje. Profil sprzedawcy na oszusta nie wygląda ale lepiej się dowiedz dokładnie co masz zamiar kupić.
Mówiłem, że podejrzane :]

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
raimucuk
Nowicjusz

PostWysłany: 2019 07 23 21:33    Temat postu: Agen Idn Poker    

agen idn poker
idn play poker
daftar idn poker
agen idn poker
poker server idn
poker idn terbaru
download idn poker
[url=idnpoker88peluang.blogspot.com]idn poker 88[/url]
[url=pokeridn.moonfruit.com]poker idn[/url]