Tekken 4 - starocie

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
filipdiablo
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwietnia 2004, 01:15

Tekken 4 - starocie

Post autor: filipdiablo »

Witam wszystkich. Jestem tu nowy chcialem sobie pograc w Tekken 4 ale jak go włanczam to mi sie robi czarny ekran i moge najwyżwj ruszać kursorem. Pomoże mi ktoś ???? :(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie da się ukryć, że Tekken4 jest grą wydaną na PS2 (czytaj. PlayStation2), natomiast ePSXe jest emulatorem PSXa (czyt PSOne) czyli starego poczciwego szaraka.

Wniosek: nie pograsz w T4 na tym emulatorze, jak i innym zadnym bo w chwili obecnej nic nie jest w stanie odpalić ej gry na PeceCie
2BII!2B
filipdiablo
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwietnia 2004, 01:15

Post autor: filipdiablo »

A na tym formu nie gada sie o PCSX2 ????
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

się gada - tyle że nawet PCSX2 nie uruchamia obecnie T4.
2BII!2B
filipdiablo
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwietnia 2004, 01:15

Post autor: filipdiablo »

a znasz moze jakas stronke z biosem do PCSX2 ? i czemu nie odpali T4 ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1) PCSX2 programowo emuluje BIOS - poprostu wybierz HLE
2) Pytanie o warez jest zabronione przez regulamin
3) Nie odpali T4 ponieważ autorzy najwyraźniej nie pracowali na kompatybilnością emulatora z tym tytułem, bądź stwarza on pewne komplikacje w emulowaniu, które uniemożliwiają uruchomienie tej gry na obecnej wersji PCSX2. Zresztą i tak nie ma się co rozwodzić bo emulator i tak potrafi obsłużyć 4 gry na krzyż (dosłownie) i to z prędkością PowerPoint`a. Jedyne co można obecnie uczynić to cierpliwie czekać na lepsze czasy - może za rok będzie lepiej :)

Pozdrawiam i Dobranoc
/w_m/
2BII!2B
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

PCSX2 nie jets jescze dopracowany to dobiero początki tego emulatora na PC jak beda inne nowsze wersje wiecej biosów i pluginów itp to wtedy napewno pojdzie tekeen 4 zareczam jedynie ze masz słabego kompa:P nie wiem ale jets dopiero w fazie przygotowan ten emu wiec sie nie dziw ze ci nie łazi:)
ODPOWIEDZ