Shadowrun

Ogólne dyskusje na temat gier.
CALADIUS
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 14 marca 2003, 14:40

Shadowrun

Post autor: CALADIUS »

Czy wiecie c oto jest gra SHADOWRUN? Na jaką platforme jest i gdzie można tĄ GRE DOSTAć?
Druga strona jest przeludniona.
Śmierć nie ma dokąd pujść.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Ja wiem (o ile myślę o tym samym o czym Ty piszesz), nawet w nią grałem. Jest taka gierka na platformę SNES, zajmuje b. mało, i możesz ją ściągnąć z wielu stron (tak myślę), a także powinna być w "składankach" romów na kazie (w cholerę spakowanych romów).
Mam nadzieję że pomogłem ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie ma gry Shadowrun na PSX`a wiec przenosze temat do OFF Topic

Jest za to na SNESa - dokładnie tak jak mówi Mortus, i rzeczywiście jest niewielka >> 690kb <<... Nic wiecej na jej temat powiedzieć nie mogę gdyż grałem w nią zaledwie 15min [czyt. sprawdzałem czy chodzi], no może z tym wyjątkiem, że na początku gdzieś po 5min gry pojawia się motyw gadającego ;) psa rzecz mała a cieszy, szczególnie osoby, które czytały książkę :)

Gdzie szukać - jak powiedział poprzednik Koza, Google, można też by było zajrzeć na Emu#Dreams, ale czy tam jest:?: Poza tym ściągnąć cokolwiek z E#D... hmm pozostawię to bez komentarza :) ...

BTW; plik dokładnie nazywa się shadow run (us) (63540).zip <= [przynajmniej ROM, który ja posiadam] może się przydać przy szukaniu. Gdybyś jednak nigdzie go nie znalazł to daj znać wyślę Ci go mailem > wyjątkowo ze względu na sentyment do Shadowruna :]

BTW2; Widzę że Pan Mortus się stara - to się chwali i z pewnością będzie to w przyszłości docenione ;)
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

winter_mute pisze:na początku gdzieś po 5min gry pojawia się motyw gadającego ;) psa rzecz mała a cieszy, :)
A później to jest nawet wiecej tych piesków (rozgadały się skubane ;-))
winter_mute pisze:BTW2; Widzę że Pan Mortus się stara - to się chwali i z pewnością będzie to w przyszłości docenione ;)
Ohhh - czuję się wyróżniony :P, ale nie chwal mnie tak publicznie bo się rumienię :lol:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

SHADOWRUN na SNESA suckz.. na Segę Mega Drive TO JEST TO !!!! (dwie różne gry). U W I E L B I A M ten system :)
ODPOWIEDZ