Gran Turismo 2

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
pepe
Junior
Junior
Posty: 26
Rejestracja: 23 maja 2004, 08:57

Gran Turismo 2

Post autor: pepe »

Witam. Ludzie mam problem z rozpoczęciem gry, wybieram "start" wchodze na jakąś mapke miasta, wybieram "go race" puźniej "gran turismo league" a puźniej co bym nie wybrał to pokazuje mi się "PLEASE GET INTO A CAR".
Co mam zrobić? Skąd mam wziąść samochód?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Ze sklepow... :twisted:
Najlepiej jakis japonski - bo uzywane nie sa drogie i mozna potem niezla kaske zarobic ;)

PS. I nie zapomnij prawka zrobic - potem juz sie latwiej jezdzi - bo masz za soba wszystkie testy na prawku. No i do niektorych wyscigow bez prawka cie tez nie przyjma. :roll:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Najpierw, jak napisał Muzzy^F8, zdajesz licencje - najlepiej wszystkie, choć na sam początek powinny wystarczyć 2-3 (A,B,C License).
Następnie lecisz kupić jakiś samochód - polecam używane modele Mazdy, Toyoty lub Nissana. Po kupnie, samochód zostanie automatycznie 'załadowany' i bedziesz mógł brać udział w wyścigach. Aby zmienić/wsiąść do auta wchodzisz do garażu (Garage), wybierasz jedno z listy posiadanych i w menu danego pojazdu wybierasz Get In.
Szerokiej drogi.
Awatar użytkownika
pepe
Junior
Junior
Posty: 26
Rejestracja: 23 maja 2004, 08:57

Post autor: pepe »

Dzięki za pomoc, ale chyba coś jeszcze nie kumam, włączyłem pierwszy test i jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi w nim o to aby się rozpędzić i na samym końcu zahamować ale zawsze mam napis FINISH a następnie FAIL.
Zatrzymuje się na tym biało niebieskim polu.
Nie wiem co robie źle.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Po pierwsze - to wszystko jes zawsze ladnie napisane... Po drugie zawsze mozesz zobaczyc co robi komp przed pojechaniem samemu.
Wiec moze za pozno sie zatrzymujesz, moze lekko za wczesnie, moze czas sie konczy (robisz to za wolno)... nie mam pojecia. :P
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

(...)Nie wiem co robie źle.
Po prostu wykonujesz za wolno poszczególne testy - obok ich nazw masz podane limity czasowe, w których powinieneś się zmieścić.
Jeśli coś Ci nie wychodzi, to czytaj i przeglądaj menusy - tam jest wszystko wyjaśnione, czarno na białym...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dzięki za pomoc, ale chyba coś jeszcze nie kumam, włączyłem pierwszy test i jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi w nim o to aby się rozpędzić i na samym końcu zahamować ale zawsze mam napis FINISH a następnie FAIL.
Z tego co pamiętam, to w GT2 są 2 tryby testów. Pierwszy to Car test, w którym testujesz osiągi zakupionego przez siebie wózka na prostej trasie. Drógi - Driving Licens, to test na prawa jazdy podzielony na kilka kategorii, tóre musisz przejść by móc startować w wyścigach. Zwróć też uwagę że poszczególne "testy" są na czas, na podstawie którego dostajesz ocenę/medal brązowy, srebrny lub złoty, oczywisty staje się fakt, że aby przejść dany "test" należy zdobyć min brąz czyli zmieścić się w w największym podanym czasie.
2BII!2B
Awatar użytkownika
pepe
Junior
Junior
Posty: 26
Rejestracja: 23 maja 2004, 08:57

Post autor: pepe »

Dzięki wszystkim będe prubował.
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

ja tesh mam problem z GT2
Na ePSXe włącza się logo gry i napis press start, a jak naciskam start to czarny ekran i się zawiesza! Co mam zrobić żeby poszło :?:
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
ODPOWIEDZ