parappa the rapper

Ogólne dyskusje na temat gier.
Eri_MS
User
User
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2004, 22:15

parappa the rapper

Post autor: Eri_MS »

mam pary pyt. na temat gry Parappa The Rapper na psx'a

1. czy w te gre warto pograc bo mam okazje aby ją zdobyc ?
2. wiem ze to chyba jakas gra muzyczna i chce miec pewnosc czy moge sterowac klawą czy tez potrzebuje jakis dzojstikow, maty itd :p
3. jest to format ISO* 601MB- jest to pełna czy ripek ?
4. no i najwazniejsze...
czy jest dobrze emulowana na najnowszym ePSX?
i czy nie będzie sie cieła na moim sprzęcie [kiedys w jednym z tematów podałam sprzet] bo inne gry na epsx chodzą bez zarzutu :?
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po kolei:
1. PtR to całkiem przyjemna gra muzyczna polegająca na wciskaniu odpowiednich przycisków w rytm muzyki - mnie osobiście się pdobała, ale z pewnością jest grupa osób, której nie przypadnie do gustu. Jeżeli zdobycie jej nie będzie dla Ciebie kosztownym przedsięwzięceiem polecam zaopatrzenie się w ten tytuł, gdyż jest on dość oryginalną grą i może Ci sie spodobac.
2. Wspomniane, wciskane przyciski to standardowe X O A II - wszystko ino czy są one przyporządkowane do klawiatury, pada, czy maty. Musze przyznać że dość fajnie szpili się na padzie, choć zakładam, że z użyiem maty zabawa byłaby jeszcze większa. Wracając jednak do pytania, tak, mozna bez problemów grać na klawiaturze.
3. Wydaje mi się że tak.
4. u mnie chodzi bez problemów na ePSXe 1.6.0.
2BII!2B
Eri_MS
User
User
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2004, 22:15

Post autor: Eri_MS »

ja tej tera mam do wybrou ver. która ma 379MB.ace ;)
czyli znacznie mniej niz poprzednia... mysle jednak ze to pelna choc pewna nie jestem, a ripka nie chce :?

skoro inne gry w sumie chodzą bez zarzutu np. crash2 itp. to ptr równiez powinno chodzic plynnie na moim sprzęcie, bo o to sie najbardziej obawiam :\
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

ja tej tera mam do wybrou ver. która ma 379MB.ace
Podejrzewam, że to to samo ISO tylko spakowane za pomocą WinACE
skoro inne gry w sumie chodzą bez zarzutu np. crash2 itp. to ptr równiez powinno chodzic plynnie na moim sprzęcie, bo o to sie najbardziej obawiam :\
Z tym raczej nie będzie kłopotów gdyż gra nie należy do wymagających.
2BII!2B
Eri_MS
User
User
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2004, 22:15

Post autor: Eri_MS »

ok thx za odpowiedzi :)

edit by w_m: jeszcze jedno..
czy najnowszy epsx obsłuzy plik ACE czy musze jakos alcoholem itp wypalic ten format? :/
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jak już napisałem wcześniej - WinACE to program do archiwizacji/pakowania plików, który działa identycznie jak np. WinZPI czy WinRAR.

BTW; Bodajrze WinRAR także obsługuje ten format, ale gdyby nie dało się za jego pomocą rozpakować archiwum bądź byłyby jakiekolwiek błędy zalecałbym skorzystanie z macierzystego archiwizera - WinACE.
2BII!2B
ODPOWIEDZ