Nocny Smok

Piszta co chceta
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

No według mnie ladnie zrobione jak na 6miechow co ty robisz to bardzo ladny wyczyn moj kumpel tesz sie bawi w te modelowanie jakies 9 miechow i jego robocik 3d. Bardzo ladny io wwszystko dopracowane oto linki
LOL, Ty chyba w_m'a nie doceniasz ;>.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

BzyRes; To się nazywa czytaniem co 5 linijki, a bnie niedocenianiem kogoś :lol:
No według mnie ladnie zrobione jak na 6miechow co ty robisz to bardzo ladny wyczyn
Dzieki, ale gdzie widzisz cokolwiek o półrocznej pracy w 3DS :?: Model o którym mowa w temacie zajął mi ok. 5 dni, natomiast 3DS-em bawię się dokładnie od 10 dni. Zaś wspomniane na początku 6 miesięcy pracy dotyczyło pisania w PHP "wmPortal Pro" na którym oparta jest obecna wersja strony.


BTW; Znów nie mam nowych screenuff dla nocnego smoka - dziś cały dzionek próbowałem skonfigurować bezprzewodową obsługę kompa za pomocą pilota i narazie skończyłem z WinAmp`em i ZoomPlayer'em (bardzo fajny media player nastawiony głównie na pracę z użądzeniami podpiętymi do TV-Outu) oraz paroma przyciskami systemowymi (głóśność, pozycjonowanie i nawigacja okien oraz zarządzanie energią). Póxniej zazś kończyłem inny projekt w 3DS, który zwie się "Ra Kontratakuje", jak będzie gotowy zarzuce screeny. Jutro zaś pracowity dzień, rano trochę roboty, w południe kobieta, a wieczorem interesy > jednym słowem "przechlapane". Postępów i nowych screenów spodziewajcie się najwcześniej w Czw. wieczorem.

Pozdrawiam
/w_m/
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

[...albo czytanie wybiórcze z brakiem zrozumienia - w każdym razie ironia była zamierzona ;)]
Co do screenów - czekamy, czekamy (obyś po drodze nie popadł w 'pracoholizm' ;]).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W związku z tak późną porą wpisu napisze co i jak w telegraficznym skrócie, a więcej informacji i screeny, jeśli zajdzie taka potrzeba zapodam kolejnym razem. Otóż:

Dziś wieczorem w końcu znalazłem trochę czasu by zasiąść przy 3DStudio STOP Postanowiłem więc poprawić model smoka STOP na pierwszy ogień poszła głowa, która IMHO wygląda teraz znacznie lepiej STOP Następnie wymodelowałem kilka błoniastych dodatków tj. „uszy” i skrzydła STOP Efekty mojej dzisiejsze pracy prezentuję w poniższym screenie STOP
Obrazek
Teraz Wasza kolej – czekam na komentarze dotyczące poprawionej głowy, błoniastych dodatków i Waszych odczuć związanych z obecnym wyglądeem modelu. Z góry dziękuję za wszelkie wpisy (dotyczy również krytyki wszelkiej maści ;) )
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Teraz zaczyna wyglądać świetnie :-) Puszczek taki jaki miał być.... i jeszcze te skrzydełka ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

u góry tylko błoniasty dodatek i będzie lux ;)
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

u góry tylko błoniasty dodatek i będzie lux
U góry będzie kościsty dodatek i jest OK :D

Po wprowadzeniu paru poprawek umieściłem finalny model smoka we wcześniej przygotowanym środowisku i tym oto sposobem chciałbym Wam zaprezentować końcową wersje projektu „Nocny Smok”. Oto i ona >
Obrazek
Zapraszam gorąco do komentowania finalnej wersji.
BTW; Kto chce render w rozdzielczości 800x600 / 1024x768 do umieszczenia na pulpit ręka w górę :)
Ostatnio zmieniony 10 września 2004, 11:37 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Ho ho ":D Całkiem fajne zwierzątko ;)
nie będe Cie jakoś szczególnie wychwalał bo dla Ciebie takie "coś" to chyba nie zbyt wielki wysiłek ;)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

no spoxior 10/10 ;) aha i chcę render 1024x768 jakby można było na mazgaj1@tlen.pl thx w_m ;)
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
dziku
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 04 sierpnia 2004, 18:56

Post autor: dziku »

:oops:
visca el barca
ODPOWIEDZ