Nowości na forOOm

Wypowiedz się na temat tego Forum
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Zamiast wstawiac nowa ikonke zaktualizowałem starą - teraz zamiast przechodzić do okna odpowiedzi po kliknięciu w ikonę cytat zaznaczony fragment tekstu wraz z niezbędnymi znacznikami zostanie przeniesiony do szybkiej odpowiedzi.
Szczerze powiedziawszy to chyba nienajlepszy pomysł, bo uniemożliwia robienie łatwych cytatów z cytatami :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Szczerze powiedziawszy to chyba nienajlepszy pomysł, bo uniemożliwia robienie łatwych cytatów z cytatami
Hmmm...
Nie za bardzo rozumiem sens tej wypowiedzi, ale zakładam że masz racje. Zajeło to trochę czasu (sporo plików do modyfikacji), ale dodałem osobną ikonę szybkiego cytatu tuż za ikoną {Edytuj/Zmień}. Przetestuj, sprawdź i pisz czy o to Ci chodziło :D
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Nie za bardzo rozumiem sens tej wypowiedzi, ale zakładam że masz racje.
Chodzi mi o to, że tą starą ikonką mogłem mieć kilka zacytowanych cytatów (przykładowo cytowałem czyjąś wypowiedź odnośnie innego cytatu).
Zajeło to trochę czasu (sporo plików do modyfikacji), ale dodałem osobną ikonę szybkiego cytatu tuż za ikoną {Edytuj/Zmień}.
Niech Bóg Ci to w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku ;-)
Przetestuj, sprawdź i pisz czy o to Ci chodziło
Dokładnie o to, a działa pięknie :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Jeszcze takie pytanko. Czy dałoby się zaadaptować z phpBB by Przemo skryptu odpowiedzialnego za wyświetlanie na samej górze forum ilości nowych i nieprzeczytanych postów? Niby nic, ale nie trzebaby czekać aż się całe forum załaduje żeby sprawdzić czy coś nowego jest. Mi się tał ładuje szybko, ale modemowcom (o ile są tu tacy) pewnie ułatwiłoby to przeglądanie :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ofcourse że by sie dało - przypomnij mi prosze o tym w weekend to zobacze co [tzn jak szybko] da się [to] zrobić, OKI :?:
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

przypomnij mi prosze o tym w weekend [...] OKI?
Zakładając że [amięć mnie nie zawiedzie - oczywiście że oki :D
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wydaje mi się, że wspomniana modyfiakcja ma pewne minusy - wstawienie opcji Nowe tematy: XX/Nowe posty:XX, nie pasuje do bloku "Ostatni Post", toteż pogrzebałem troche w modzie i w IMHO optymalnie, wyglądałoby to tak:

Obrazek

gdzie w blokach "Posty/Tematy" pokazana będzie aktualna liczba wpisów z uwzględnieniem nowych treści. Zmodyfikowałem tez zdeczka blok "Ostatni Post".

Jesli taka modyfikacja Ci odpowiada można ją wrzucić na serwer, jesli chcesz coś poprawić/dodać to daj znać.
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Powiem że jest to ładne, ale nie do końca o to mi chodziło :-) Problem tkwi w tym, że nawet po tej zmienia będę musiał czekać na załadowanie się całego forum, żeby zjechać sobie na sam dół i po drode sprawdzać czy jest coś nowego w danych tematach (co nie ukrywm będzie dużo prostsze z tą twoją zmianą). Mi chodziło i jeden pasek tekstu na samej górze (ale niestety nie wiem jak z wpasowaniem go), który pokazałby miilość nowych postów (niekoniecznie tematów) ogólnie na całym forum, dzięki czemy bym od razu wiedział że nic nowego nie ma i bym nie czekał na załadowanie całego forum ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ehem >
http://www.psemu.pl/forum/search.php?search_id=newposts
wyświetla wszystkie nowe posty od Twojej ostatniej wizyty.
link jest na stronie głównej > "Zobacz posty od ostatniej wizyty"

Ewentualnie można dodać obok niego licznik pokazujący ilośc nowych matertiałów.

BTW; CO teraz mam zrobić z powyższa modyfikacją :?: Wrzucać czy zostawić forum tak jak jest :?:
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Modyfkacja bardzo mi się podoba, więc możesz ją dodać :-)

Co do tego linka..... cóż mogę rzec.... jestem leniwy :P :P :P Ale znalazłem miejsce, w którym możnaby umieścić ilość nowych postów (tylko ich liczbę - nic więcej) - w ramce "Na forum" pod indeksem, albo na samym dole..... ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
ODPOWIEDZ