Dragonball Budokai 3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Robert
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 12:51
Kontakt:

Dragonball Budokai 3

Post autor: Robert »

Czesc ja jestem tutej nowy ja w emu wszystko dobrze u mnie idzie umnie 27fps no kce spytac jak ja gram budokai to u mnie naczyna mrugac bialy ekran i kolory sa bardzo jasne. Pomoszcie mi co mi czeba robic zeby tak nie bylo.Jeszcze mam gre Airborne Troops Countdown no ona wcale nie idzie tylko czarny ekran :(
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Czesc ja jestem tutej nowy ja w emu wszystko dobrze u mnie idzie umnie 27fps no kce spytac jak ja gram budokai to u mnie naczyna mrugac bialy ekran i kolory sa bardzo jasne. Pomoszcie mi co mi czeba robic zeby tak nie bylo.
Emulacja tego tytułu nie jest doskonała i występują błędy w wyświetlanej grafice, o czym poinformował Adult, umieszczając info w TYM temacie.
Jeszcze mam gre Airborne Troops Countdown no ona wcale nie idzie tylko czarny ekran
Widocznie jej kompatybilność jest jeszcze niewystarczająca...

Mam małą prośbę - zanim wyślesz kolejną wiadomość, odpal MS Word'a, skopiuj jej treść i popraw błędy oraz składnię (przy okazji), bo obawiam się, że w przypadku bardziej skomplikowanego problemu trudno byłoby Cię rozszyfrować.
Robert
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 12:51
Kontakt:

Post autor: Robert »

A w budokai 2 czesci lnie bedzie tak samo jak w 3??
ODPOWIEDZ