Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Final Fantasy 7 po polsku
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Off Topic » Varia
>> dziewczyny a gry(nie tylko psx) Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
maro
User
User

PostWysłany: 2005 02 06 00:01    Temat postu:  dziewczyny a gry(nie tylko psx)    

mam pytanie do wszystkich forumowiczek (są takie?) oraz panów forumowiczów:
w jakie gry gracie dziewczyny albo w jakie gry grają wasze dziewczyny forumowiczowie?
moja jest zakochana w pacmanie na pc, ma ok 10 różnych wersji a na psx nieprzerwalnie króluje Crash. inna zajawka to tydzień sonica na gba ale odkąd zainstalowałem jej emulator a potem przyniosłem pleja Crash rządzi 3-4 godziny dziennie od 3 miesięcy.jak odgonie od telewizora to gra na pc Smile
jak to wygląda u was w domu? kto jest panem pada?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen 
Bati
Moderator
Moderator

PostWysłany: 2005 02 06 00:28    Temat postu:    

W moim "środowisq" (laski brak ;P) kompletne 0 ... podstawowa obsługa kompa only ... (włączyć, gg, IE, wyłączyć) Very Happy

PAN RURA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 02 06 02:41    Temat postu:    

Świetny temat maro, congrats.

Heh, dziewczyn na forum jak na lekarstwo, ale jako że trafi się jedna czy dwie na ruski rok więc w ich imieniu wypowiadał się nie będę. Zamiast tego napiszę o swoich osobistych doświadczeniach czyli kobietach, które gościły/goszczą w moim życiu, otóż:

> do niedawna - Crash 3 i gierki logiczne typu "kulki" itp.
> obecnie spotykam się z "zaciętą przeciwnczką elektronicznej rozrywki"... choć pochwalę się, że sprowadzam ów zbłąkaną dusze na drogę prawości za pomocą "Virtua Fighter 4: Evolution" (ostatnio to pozycja obowiązkowa pod moim dachem) i "BurnOut 2" (qrcze w to jest dobra udało jej się nawet złoić mi du*e kilka razy Embarassed ).

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 02 06 06:10    Temat postu:    

Nie dręcząc się psychicznie z powodu 'spraw' (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) podam kilka przykładów grających kobiet:

1) Moja siostra, chronologicznie: The Sims ze wszystkimi możliwymi dodatkami, krótki epizod z Diablo II (Necro na 9LV!), The Sims ze wszy..., oba Heńki Garncarze na PC, Crash Bandicoot 3 - to była dłuższa miłość, Felix the Cat + kilka innych NESowych platformerów, Crash Advance, krótki epizod z Metal Slug (Kawaks). Tak wyglądała przygoda z grami mojej siostry odkąd jesteśmy posiadaczami PC.
Zaznaczam, że w czasach kiedy podstawowym narzędziem do grania był u mnie '(E)NES', czyli Pegasus, to grała we wszystko, jak leci. Podsumowując - zdolna bestia, w kwestii platformówek nie dorastam jej do pięt...

2) Niegdyś grała moja ciotka, na konsoli 'Rambo' która AFAIK była zmodyfikowaną wizualnie wersją któregoś z Atari. W sumie było to dawno i nieprawda, ale chyba warto wspomnieć ;].

3) Koleżanki, znajome, itd. - większość nie gra wcale - mają ciekawsze rzeczy na głowie - np. kminienie nowych fryzur w "Twist'ach", albo oglądanie komedii romantycznych. Kilka gra sporadycznie - jedna przycinała ostro w Diablo 2 na Singlu (ostro = przeszła grę na Normal'u), inna znęcała się nad Sims'ami. Jak widać niewiele mogę powiedzieć na ich temat, być może trafiałem na 'złe' kobiety ^^.

BTW; ten szurnięty lisek coś w sobie ma... Nie wiem tylko, czy dziołchy tak przyciąga jego napompowana klata, czy owłosione ciało ;P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email 
Nathaniel
Junior
Junior

PostWysłany: 2005 02 10 18:58    Temat postu:    

BzyRes - bo z niego taki zwierzak i to je podnieca Wink

A co do Simsow - one sa wszedzie - chyba wszystki moje kolezanki i znajome albo mialy albo maja albo chca miec Simsy w kazdych ilosciach !!! No dobra z jednym malym wyjatkiem, ale ona ciagle gra w Soul Blade /Calibur 2 bo nie moze przecierpiec ze jej daje baty za kazdym razem Very Happy (no dobra w SB to zrozumiale bo gram codziennie po kilka godzin, ale w SC 2 nie gram wcale w domu a i tak idzie mi lepiej)

BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 02 10 19:11    Temat postu:    

Cytat:
BzyRes - bo z niego taki zwierzak i to je podnieca

Hmm... chyba zmienię image na bardziej dziki ;].
Cytat:
A co do Simsow - one sa wszedzie - chyba wszystki moje kolezanki i znajome albo mialy albo maja albo chca miec Simsy w kazdych ilosciach !!!

Wszystko jestem w stanie zrozumieć, bo sam w toto niegdyś przycinałem - nie to, żeby od razu maniakalnie, ale kilka dni się zarwało. Sims'y to plaga - kilka edycji, z których każda wnosi papużkę innego koloru do kupienia i trochę nowych ciuchów/skinów. Jak się domyślam, to właśnie wirtualne zakupy sprawiają, że płeć piękna z wielką ochotą przesiaduje przy Sims'ach instalując zawzięcie kolejne update'y.
Cytat:
No dobra z jednym malym wyjatkiem, ale ona ciagle gra w Soul Blade /Calibur 2 bo nie moze przecierpiec ze jej daje baty za kazdym razem

Czy Wy aby na pewno tylko gracie? ;>

Nathaniel
Junior
Junior

PostWysłany: 2005 02 11 16:13    Temat postu:    

BzyRes napisał:
Czy Wy aby na pewno tylko gracie? ;>

No wiesz, roznie to bywa. Czasem zajmujemy sie hm...innymi grami np. ona probuje mnie udusic kablem od konsoli. Ale to zbliza ludzie, wiec kto wie...

Mortus
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 02 11 16:45    Temat postu:    

Homicide - connecting people Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG 
emcefreak
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 02 11 16:53    Temat postu:    

Moja laska przycina w The Sims, a jej siostra nałogowo w arkanoidopodobne Razz

Poza tym znam dużo lasek co grają Razz Kumpela skończyła FF VII i VIII, teraz się zabrała za Chrono Cross Very Happy Inna z kolei wymiata Xiaoyu w Tekkenach Very Happy Nie znam natomiast lasek co grają w survival horrory (czyżby kobieca wrażliwość na to nie pozwalała Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 
--==ReY_MM==--
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 02 12 17:02    Temat postu:    

emcefreak wyobraź sobie dziewczynę co by grała w Resident Evil ... chyba by sie zesra....a przed monitorem Laughing ze strachu oczywiście ... chociarz nie powiem mam koleżanki które są ( ciężko to przyznać ) twardsze odemnie Wink Mr. Green
Powrót do góry
Nathaniel
Junior
Junior

PostWysłany: 2005 02 12 17:36    Temat postu:    

Mortus napisał:
Homicide - connecting people Smile

Ha ha ha a my dzis mielismy kolejna "sesja"
Bestia wlasnie wyszla znowu nieco rozezlona (Rock z SB RoX v^^ ). Ale nasunela mi sie podczas grania jedna rzecz - czy zamordowanie kogos kablem to by bylo morderstwo ze szczegolnym okrucienstwem?

A co do grania w survival horrory to sie nie zgodze - bestia probowala. Dala rade dwie godziny w SH, potem jak powiedzialem ze mam save 100% skonczonej gry to juz jej przeszlo i chciala tylko filmiki obejrzec (a podczas ogladania ze strachu wbila mi pazury w lape - boooli Shocked )

--==ReY_MM==--
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 02 12 17:44    Temat postu:    

Hmmmm.... niech pomyśle ... kablem ??.. niee no co ty tylko jakieś dożywocie i jedzenie codziennie papek dla dzieci na śniadanie , na obiad i na kolacje w pace.. Laughing
Powrót do góry
CyberX
Nowicjusz

PostWysłany: 2005 02 19 20:58    Temat postu:    

Hmmm, nomoja siostra (lat 10 obecnie) od paru lat jest zaciętą fanką wszysktiego w co ja gram, a sama pyka w FFVII i VIII, CC, ścigałki, Crasha (1-3), Spyro (1-3), Chocobo (Dungeon 2, Stallion, Racing), Crash Tram Racing....wiele by jeszcze wymieniać.

Moja była pykała była na PC w Jedi Knight 2: Jedi Outcast,

A reszta....nie będę odkrywczy....The Sims (1 i 2 + dodatki)...nie wiem co w tym jest, ja sie znudziłem po 2 dniach....

Numer ICQ 
maro
User
User

PostWysłany: 2005 02 25 12:11    Temat postu:    

panie i panowie! szczęście mnie ogarneło: padła karta pamięci z 70% crasha3 Very Happy na jakiś czas konsola jest moja(tyle że bez memorycarda Sad ) zato jest nowa zajawka mej ukochanej: flashowe gry typu "zabij britney-urwij jej łeb itp" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen 
--==ReY_MM==--
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 02 25 23:49    Temat postu:    

Mam takie pytanie ...... czemu parenaście osób na forum ma takie same avatary Question
Powrót do góry
Strona 1 z 2 [22 Posts]   Idź do strony: 1, 2 Następny
Strona Główna » Off Topic » Varia
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 04 05 11:37
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)