dziewczyny a gry(nie tylko psx)

Piszta co chceta
Awatar użytkownika
Nathaniel
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 24 stycznia 2005, 22:08

Post autor: Nathaniel »

Mortus pisze:Homicide - connecting people :-)
Ha ha ha a my dzis mielismy kolejna "sesja"
Bestia wlasnie wyszla znowu nieco rozezlona (Rock z SB RoX v^^ ). Ale nasunela mi sie podczas grania jedna rzecz - czy zamordowanie kogos kablem to by bylo morderstwo ze szczegolnym okrucienstwem?

A co do grania w survival horrory to sie nie zgodze - bestia probowala. Dala rade dwie godziny w SH, potem jak powiedzialem ze mam save 100% skonczonej gry to juz jej przeszlo i chciala tylko filmiki obejrzec (a podczas ogladania ze strachu wbila mi pazury w lape - boooli :shock: )
I zeslala mnie Bóg na ziemie bym siał zamęt i zniszczenie.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Hmmmm.... niech pomyśle ... kablem ??.. niee no co ty tylko jakieś dożywocie i jedzenie codziennie papek dla dzieci na śniadanie , na obiad i na kolacje w pace.. :lol:
CyberX
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 lutego 2005, 16:16

Post autor: CyberX »

Hmmm, nomoja siostra (lat 10 obecnie) od paru lat jest zaciętą fanką wszysktiego w co ja gram, a sama pyka w FFVII i VIII, CC, ścigałki, Crasha (1-3), Spyro (1-3), Chocobo (Dungeon 2, Stallion, Racing), Crash Tram Racing....wiele by jeszcze wymieniać.

Moja była pykała była na PC w Jedi Knight 2: Jedi Outcast,

A reszta....nie będę odkrywczy....The Sims (1 i 2 + dodatki)...nie wiem co w tym jest, ja sie znudziłem po 2 dniach....
Nigdy nie korzystam z tych podpisów bo nie mam nic do powiedzienia :P
Awatar użytkownika
maro
User
User
Posty: 34
Rejestracja: 26 listopada 2004, 22:52

Post autor: maro »

panie i panowie! szczęście mnie ogarneło: padła karta pamięci z 70% crasha3 :D na jakiś czas konsola jest moja(tyle że bez memorycarda :( ) zato jest nowa zajawka mej ukochanej: flashowe gry typu "zabij britney-urwij jej łeb itp" :D
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Mam takie pytanie ...... czemu parenaście osób na forum ma takie same avatary :?:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

A pytanie ma związek z tematem? ;> Forumowe krówsko to defaultowy emblemat, którym przyozdabiany jest każdy, nowo zarejestrowany użytkownik - żadne to wyróznienie i aż prosi się o zmianę ;].

*EDIT
Mortus, piszę normalnie, za to szybko czytam ;]. BTW; mamy niezły timing - odkąd Rey zapodał wpis, minęły zaledwie 3 minuty!
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2005, 20:59 przez BzyRes, łącznie zmieniany 2 razy.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Ten avatar z krówką jest standardowo przydzielany każdemu, kto nie ustawi sobie innego - proste czyż nie? :-) A że jak widać ludzie są leniwi to mamy tu pastwisko (tylko żartuje :P).

Edit - Za szybko piszesz Bzy ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
wergorek
Junior
Junior
Posty: 29
Rejestracja: 04 listopada 2004, 23:45

Post autor: wergorek »

Moja żona:
PSX - FF7 i 8, FFT, Tekken 3, WipeOut 2097 i WipeOut 3, Diablo ( w te 4 ostatnie graliśmy we dwoje i czasem mi dokopywała)

PC - Faraon i pochodne z dodatkami, Sims 1 i 2, MahJong.

Moja córka (3.5 roku):
PC - ubiera lalki w IE, Sims 2 (pomaga mama).
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Powinszować żony ;-) A i widać, że młode pokolenie szkolisz :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
wergorek
Junior
Junior
Posty: 29
Rejestracja: 04 listopada 2004, 23:45

Post autor: wergorek »

Młode pokolenie rok temu zasiadło przed klawiaturą i zaczęło walić w nią bez ładu i składu. W końcu trafiło na pewien skrut klawiaturowy, i tylko mój refleks uratował HD przed formatem :wink:
ODPOWIEDZ