PsTwo

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
kentaa
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 marca 2005, 22:14

PsTwo

Post autor: kentaa »

kupilem dzisiaj PsTwo i mam problem powiedzcie czym to najlepiej przerobic bawic sie swap magickiem czy montowac jakis chip?? help
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Najlepiej zostawić konsolę w spokoju i wcale jej nie przerabiać. Jeśli nie ze względów etycznych, to z myślą o zachowaniu gwarancji. Ale skoro pytanie padło, to edukacyjnie odpowiem.

Korzyści wynikające z posiadania modchip'a / SM3 znajdziesz w tym temacie. Wystarczy przeczytać i wszystko stanie się jasne.
Modyfikacja jest droższym rozwiązaniem, ale jednocześnie bardziej komfortowym. Na SM3 też można jechać, ale trochę więcej przy tym ceregieli i nie ma 100% kompatybilności z grami (choć za sprawą GT4, rzecz ma się podobnie w przypadku chip'a).
Modchip'em o największych możliwościach i najdroższym zarazem jest najnowszy Ripper, opatrzony numerkiem 3.1. Spełnia wszystkie wymagania gracza, radzi sobie ze wszystkimi formatami obsługiwanymi przez czytnik PS2 i jest w zasadzie niezawodny.

SM3 czy przeróbka? Twój wybór. Ja wraz pozostałbym przy nieskazitelnej konsoli :].
kentaa
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 marca 2005, 22:14

Post autor: kentaa »

Mam jeszcze pytanie mam slima i chce kupic swapa ale slyszalem ze przez to sie klapka psuje opiszcie mi jak sie robi tego swap tricka!! jak zabotuje sie ta plytka to jak i czym sie otwiera ta klapke guzikiem na sile czy jak !! odpiszcie
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nic sie nie psuje, o ile podchodzisz do zabiegu z ostrożnością i precyzją. Instrukcje obsługi masz w zestawie z SM3.
Bati, zapodaj info koledze ;].
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Swapem dla Slima się raczej nie interesowałem... ale po obrazkach dojdziesz co i jak ;) ... jeżeli kupisz slim toola to wystarczy włożyć wszystko tam gdzie trzeba i problem z głowy... :)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ODPOWIEDZ