Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Forum Spraw Wewnętrznych » Forum o Forum
>> Ludzie!!! Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ladder
Nowicjusz

PostWysłany: 2005 05 26 02:59    Temat postu:  Ludzie!!!    

DO jasnej cholery! to są jakieś jaja. Co to za forum! nic nie można sie z niego dowiedzieć. Przecież wiadomo ze do emulatorów potrzebny jest bios jezeli już chcecie sie zachowywać jak cnotki to chociaż nie kasujcie postów z nim związanych. No to chodzi o to, że nie moge znależć biosa do pcsx2 0.8.1 niech mi ktos poda jego nazwe to se w googlu znajde albo wysle na maila magik@ny.com tyle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 05 26 04:12    Temat postu:    

Gratuluje. Zostales juz napietnowany i wstepnie namaszczony. Do pelni szczescia brakuje Ci odcisku buta na czole. Ale od poczatku.

Cytat:
DO jasnej cholery! to są jakieś jaja.

Po pierwsze - nie wrzeszcz. Na oddziale, tym bardziej o tej porze, uprasza sie o ciche zachowanie. Ja rozumiem, ze ktos mogl urodzic sie z pusta moszna, aby po czasie stwierdzic, ze jednak cos w niej jest, ale to nie jest powod do przesadnej ekscytacji. Nalegam by zachowac spokoj i cieszyc sie swoim nowym nabytkiem w odizolowaniu, z dala od innych.

Cytat:
Co to za forum! nic nie można sie z niego dowiedzieć.

Gdybym ja nie mogl sie niczego dowiedziec z jakiegos zrodla, to bym je zmienil, zamiast manifestowac swiatu swoja dziecinna nieporadnosc.

Cytat:
Przecież wiadomo ze do emulatorów potrzebny jest bios

A skad ta pewnosc? Czyzbys wyczytal na forum, z ktorego nie mozna sie niczego dowiedziec?

Cytat:
jezeli już chcecie sie zachowywać jak cnotki to chociaż nie kasujcie postów z nim związanych.

Wytlumacze Ci jak dziecku. Twoj sliczny wpis zostal usuniety, poniewaz nie byl zgodny z regulaminem. Regulamin, jak uczono Cie w szkole, stanowi zbior zasad, ktorym nalezy sie podporzadkowac. Zaniechanie postanowien zawartych w naszym kodeksie moze byc specjalnie gratyfikowane. Jak juz sie domyslasz, w ktoryms miejscu nagiales forumowe nakazy / zakazy, przez co zostales odpowiednio uhonorowany. Nieladnie.

Cytat:
No to chodzi o to, że nie moge znależć biosa do pcsx2 0.8.1 niech mi ktos poda jego nazwe to se w googlu znajde albo wysle na maila magik@ny.com tyle...

Przestudiuj doglebnie - tak na przyszlosc, jesli ponownie mialbys podobne problemy. Wystarczylo zapoznac sie i postapic wlasciwie, zamiast wskazywac palcem na cnotki.

Nazwe BIOSu, to se znajdziesz w googlu wlasnie [albo na forum w co drugim temacie], wpisujac: PS2 bios / PS2 version / PlayStation 2 bios / etc. - 20 sekund szukania. Pozniej wklepiesz se "+download" i reszta potoczy sie sama. Nie znajdziesz? Trudno. Poszukasz gdzie indziej, albo uderzysz do kogos na mail / PM. A noz okaze sie bardziej uprzejmy niz ja i poda konkretny odnosnik.

Zardon
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 05 26 11:40    Temat postu:    

BzyRes podziwiam twoje opanowanie odpisując na takie posty... naprwde..
Czy nowi użytkownicy zacznął czytać regulamin?....

EDIT:
Cytat:
JA bym takiego odrazu Zbanował !

Ja też, a szczególnie teraz za napisanie 2 takich samy postów Razz

Cytat:
Zardon, --==ReY_MM==--, przestańcie słodzić BzyRes-owi bo cukierka mi z niego zrobicie

ok Wink

Ostatnio zmieniony przez Zardon dnia 2005 05 26 20:55, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG 
--==ReY_MM==--
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 05 26 13:23    Temat postu:    

JA bym takiego odrazu Zbanował ! ... naprawde BzyRes twoja cierpliwość do takich jak to powiedzieć Noob-ków jest wielka .... a ty chłopcze zachowaj takie uwagi dla siebie bo nie prościej było by napisać np. do mnie na Gadu-Gadu i poprosić o b.. os ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG 
Ladder
Nowicjusz

PostWysłany: 2005 05 26 15:08    Temat postu:    

: ) yeppp jestescie cnotki (ale musze powiedziec ze nagana konkretna:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 05 26 16:16    Temat postu:    

Cytat:
yeppp jestescie cnotki
yep, biedne w dodatku. Nie mamy kasy na np. założenie i utrzymanie serwera oraz domeny, więc jesli nam nie pomożesz wykładając kilka~set/tysięcy zł na podstawowe potrzeby musisz grzecznie przyjąć zasady panujące na serwerze Emulation64/EmuFanatics oraz w serwisie PSePSXe i nie pytać otwarcie (np. na publicznym forum) skąd ściągnąć BIOS.
Co do samej nazwy BIOSu - czy mi się zdaje czy w temacie "Pre-kompatybilność PCSX2" nazwa widnieje w zasadzie w każdym wpisie Exclamation

Zardon, --==ReY_MM==--, przestańcie słodzić BzyRes-owi bo cukierka mi z niego zrobicie Razz

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
Strona 1 z 1 [6 Posts]  
Strona Główna » Forum Spraw Wewnętrznych » Forum o Forum
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 01 24 02:31
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)