PS>PC CONVERTER,pc nie wykrywa:(

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Procedura kupowania pada na Allegro wyglada tak:

1. Przeczytac dokladnie opis aukcji i upewnic sie, ze na towar udzielana jest gwarancja.
2. Przejrzec komentarze sprzedajacego.
3. Zapytac sie kilku osob jak sprawuja sie pady nabyte od konkretnego sprzedawcy.
4. Napisac maila do sprzedawcy, poprosic o zdjecia sprzetu [z bliska], wypytac o wszelkie istotne sprawy.

Jezeli zaden z podpunktow nie budzi zastrzezen, mozesz byc pewien, ze kupujesz oryginalny produkt. Oryginalny, tzn. oryginalny, a nie oryginalny w 90% :].
jeszcze cudowny opis ma:)jak w realu rozróżnić że to na 100%org pad mając go włapie?
Kolejno:

- podrobka wykonana jest z tandetnego, trzeszczacego plastiku, ktory jazgocze kiedy mocniej sie go scisnie
- niefirmowe pady maja krotszy kabel Zdaje sie, ze powinno byc 1.80m [+ / - 1cm]
- D-pad, potocznie zwany krzyzakiem, w przypadku bazarowego kontrolera pracuje lekko i nie stawia zadnego oporu, bo osadzony jest na gumkach watpliwej jakosci
- przyciski w podrobkach [trojkat, kwadrat, kolko i krzyzyk] sa plaskie, nie posiadaja funkcji analogowej i smiesznie stukaja, podczas wciskania. Buttony w oryginale sa lekko uwypuklone i ladnie blyszcza / lsnia [mozna zauwazyc na pierwszym lepszym zdjeciu].
- galki analogowe w tandetnych kontrolerach nie pracuja precyzyjnie. Niekiedy chrobocza, nakladka moze sie przekrecac.

Tyle w skrocie.
wronka
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2005, 15:17

Post autor: wronka »

A to co dostałem od osoby w/w aukcji
"Witam!
Hm, co mogę odpowiedzieć na Pana pytania, najlepiej proszę poczytać nasze komentarze dotyczące Duali i innych naszych towarów,one są najbardziej wiarygodne, nikt nie próbował podważyć oryginalności naszych produktów :) ponieważ są one w 100% oryginalne, oryginalnie zapakowane.
Na zakupiony towar dajemy rok gwarancji na podstawie paragonu i w razie jakichkolwiek problemów,pytań można zawsze się z nami skontakować.
Jeśli chodzi o cenę to dlatego mamy niższą o tyle od np. hipermarketów ponieważ jesteśmy bezpośrednim importerem i możemy sobie pozwolić na sprzedaż przy takiej cenie.
Długość kabla jest standardowa 2 m.
Jeśli się Pan zdecyduje na zakup to zapraszam do licytacji.
pozdrawiam
"Wieć chyba się zdecyduje:)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Długość kabla jest standardowa 2 m.
O wlasnie.

Skoro sprzedawca daje rok gwarancji, bo tyle AFAIK przysluguje na Duale w fizycznych punktach sprzedazy, to mozesz smialo lykac pada. Tym bardziej, ze cena jest niska, a produkt oryginalny. Maslo maslane, ale wiadomo o co chodzi :].
wronka
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2005, 15:17

Post autor: wronka »

No kupiłem od w/w kola,właśnie trzymam go wlapie ale coś mi lzejszy niz pad od ps1.Ma ktoś dojście do fotek pada ps2(black) z all strony?Czy przy wyjsciu kabla po prawej jak sie paczy ma byc napis niebieskim kolorem"DUALSHOCK2"?THX
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Czy przy wyjsciu kabla po prawej jak sie paczy ma byc napis niebieskim kolorem"DUALSHOCK2"?
zalezy jak trzymasz np. trzymając przyciskami do góry, kablem do siebie to niebieski napis "DS2" znajduje się włąśnie po prawej stronie :P
2BII!2B
wronka
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2005, 15:17

Post autor: wronka »

No jest!pad chyba jest wytrzymaly,pare razy prubowałem na sile zgiac go jakoś w łapach ale nie drgnoł,krzyżak leki opór stawia!a te przyciski nie są jakoś specialnie lśniące i wypukłe!
ODPOWIEDZ