Szukam linku do Dragon Balla budokai 1 2 lub 3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
gogetta
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 13 października 2005, 12:11

Szukam linku do Dragon Balla budokai 1 2 lub 3

Post autor: gogetta »

Czy ma ktoś linka do dragon balla budokai 1 2 lub 3,
jeżeli tak to prosze podajcie mi go wzamian za to dam PCSX2 ver. 3.0 PROSZE :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Juz otrzymales odpowiedz. W takim razie, po co zakladasz drugi taki sam temat? Nie ma zadnych linkow i nie bedzie, a juz na pewno nie tutaj. Drugie i ostatnie ostrzezenie.
gogetta
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 13 października 2005, 12:11

Post autor: gogetta »

mam pytanie do Iskiera kiedy przeglądałem sobie forum pytałeś sie czy opłaca ci sie sciągnąć budokaia mógłbyś podaćmi linka skąd chciałeś ściągnąć ta grę w zamian mam PCSX 3.0 :D mogli byśmy sie wymienić
emulator za link :)
taką samą ofertę mam dla pozostałych urzytkowników a słyszałem że budokai chodzi na PCSX-e ver. 3.0 :arrow: ok.30-40fps :!: oczywiście nie może być włączony internet ani inny program bo to spowalnia kompa a jednocześnie emulator i dlatego chce mieć budokai bo playa nie mam
gogetta
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 13 października 2005, 12:11

Post autor: gogetta »

nie do ciebie kierowałem to pytaie tylko do Iskiera :!: :x
gogetta
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 13 października 2005, 12:11

Post autor: gogetta »

BzyRes chcesz PCSX2 3.0 daj mi swojego maila to ci go prześle
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Anonse, propozycje i ogloszenia matrymorialne skierowane do pojedynczych osob TYLKO i wylacznie przez PM. To nie czat, tylko forum. Powtarzam - ZADNYCH linkow do nielegalnego softu na tym forum NIE BEDZIE.
aką samą ofertę mam dla pozostałych urzytkowników a słyszałem że budokai chodzi na PCSX-e ver. 3.0 ok.30-40fps oczywiście nie może być włączony internet ani inny program bo to spowalnia kompa a jednocześnie emulator i dlatego chce mieć budokai bo playa nie mam
Uprawiasz bzduropisarstwo. Nie ma PCSX2 v3.0. Reszty juz nie komentuje.

Temat do usuniecia.

EDIT

Skoncz juz, bo zaraz sie pozegnamy.
gogetta
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 13 października 2005, 12:11

Post autor: gogetta »

Czy ktoś wreszcie da mi te linki. :? Przeglądam sobie forum i widze że mase osób mówiłoże ściąga sobie budokaia. :!: :?: Czy to naprawde tak dużo,podaćstronke z której można ściągąć budokaia:?: Twierdzicie że nie mam PCSX2 3.0,a macie 100% pewność.Byliście na wszystkich stronach świata :!: :?:
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

No nie zdzierżę..... słuchaj - rejestrując się na tym forum zgodziłeś się na przestrzeganie naszego regulmaminu, WIęC GO PRZESTRZEGAJ DO CHOLERY! Chcesz od kogoś linki do nielegalnego softu to pytaj gdzie indziej - na innych forach, grupach dyskusyjnych albo od biedy przez PW - NIE TU.
To po pierwsze. Po drugie - PCSX2 w wersji 3.0 NIE ISTNIEJE i nie trzeba przeglądać wszystkich stron świata żeby to wiedzieć - wystarczy strona teamu, który to ten emulator tworzy. Jeżeli masz PCSX2 3.0 to ktoś okrutnie sobie z Ciebie zakpił a Ty to kupiłeś - nawet jeśli to emulator PS2 to to już nie PCSX2, bo robiony przez kogoś innego (ew. stara wersja emulatora z "przebitą" wersją).
A teraz po trzecie - najważniejsze - jak BzyRes (albo inny mod) mówi że masz skończyć to z łaski swojej SKOńCZ! Bana nie dam Ci tylko dla tego, że może Bzyk będzie chciał zrobić to osobiście, a nie zamknę bo i tak usunie się go w całości (ew. pozostawi jako ostrzeżenie dla innych jak NIE NALEŻY postować).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dwie sprawy:
1) Nie zamykasz to ja zamkne :D
2) gogetta zostałeś ostrzerzony 2 razy , oto moje ostatnie słowo w tej sprawie - kto chce zbanować :?:
2BII!2B
Zablokowany