Gra, której nazwy nie pamiętam

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Chyba nie znam tej gry, dlatego nalegam bys podal wiecej szczegolow:

- kiedy w toto grales?
- w jakiej wersji jezykowej dostepna byla ta gra? [tylko jap.?]
- jak wygladala grafika> [2D / 3D]
- czy obslugiwala pistolet?
- czy posiadala tryb multi?
- czym byly owe rozne rzeczy, do ktorych sie strzelalo?
- z czego sie strzelalo?
- moze pamietasz developera, ktory firmowal ta gre?

Zbudz pamiec, na pewno cos sobie przypomnisz.
Awatar użytkownika
fox
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 20 lipca 2004, 15:42

Post autor: fox »

- kiedy w toto grales? 6-8 lat temu
- w jakiej wersji jezykowej dostepna byla ta gra? [tylko jap.?] nie wiem ja miałem tylko JAP
- jak wygladala grafika> [2D / 3D] 3D
- czy obslugiwala pistolet? nie wiem ja grałem na padzie
- czy posiadala tryb multi? dont remember
- czym byly owe rozne rzeczy, do ktorych sie strzelalo? bajkowe potwory drzewa i czsem sie hodziło po mieśscie np.pociąg to w szyby i siedzenai lub walizki
- z czego sie strzelalo? zwykłe naboje do sztrzelby +kasztanowe granaty
- moze pamietasz developera, ktory firmowal ta gre? niestety nie

Zbudz pamiec, na pewno cos sobie przypomnisz.[/quote] mam słabą pamieć



EDIT OPTION SUCK NEW POST RUUUULEZ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mały oftopic >
EDIT OPTION SUCK NEW POST RUUUULEZ
Coś przekręciłeś, to raczej powinno iść tak...

Spaming, flooding, flaming, trolling SUCKS.... BANING RUUUUULLLLEZ :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
fox
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 20 lipca 2004, 15:42

Post autor: fox »

heh zastuj nikt mi nie pomorze :x :cry:


Spaming, flooding, flaming, trolling SUCKS.... BANING RUUUUULLLLEZ :D[/quote] niezłe but baning LAMERS is better
Awatar użytkownika
Odie
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 00:13

Post autor: Odie »

Hej, to mój pierwszy post.. na tym forum, lecz już się przywitałem, blabla.. czas do konkretów. :)

Więc, grałem kiedyś w taką fajną grę.. podobną trochę do Carmageddona / Twisted Metala, pamiętam że walczyło tam się oczywiście autami.. były specjalne "ciosy", pamiętam dokładnie że jeden z specjalnych ciosów dla jakiegoś tam auta.. odbywał się tak że pszczoły zaczeły latać wokół samochodu.. coś jakby obrona, plus atak, była też mapka w górach.. można było wjechać przez specjalną "windę" na skocznie, która.. chyba automatycznie wyrzucała Cię do przodu, lub mogłeś po niej jeżdzić.. była też mapka jakby na pustyni.

- Grałem około, huh.. kupę czasu. :D
- Gra była w jęz. angielskim
- Grafika była w pełni 3D, lecz jakieś tam małe sprite'y można było zauważyć (lub to moja fantazja)
- Nie obsługiwała pistoletu. (lol)
- Chyba jedynie "multi" dla dwóch graczy, poprzez split-screen (czy jakoś tak)
- Jak już pisałem, strzelało.. "atakowało" się.. auta
- Róznie, były działka.. specjalne ataki etc.
- Nie pamiętam developera
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

pamiętam dokładnie że jeden z specjalnych ciosów dla jakiegoś tam auta.. odbywał się tak że pszczoły zaczeły latać wokół samochodu.. coś jakby obrona, plus atak
Brzmi jak Beezwax. Vigilante 8.
Awatar użytkownika
Odie
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 00:13

Post autor: Odie »

Dzięki stary, kocham Cię.. :D (teraz spróbuję gdzieś ją dostać, będzie trudno)

Teraz, ciąg dalszy: grałem kiedyś w taką fajną grę.. która była raczej nie typowa, bo przy włączeniu gry mozna było wybrać najprawdopodobniej dwie jej części i grę w której można było jeżdzić autami, i za zadaniem było rozwalać chyba bomby i samochody pułapki, pierwsza część gry to była zwykła strzelanka zza pleców bohatera, była plansza w której chodziło się po parkingu i trzeba było ocalić "hostages", był nawet taki patent.. że jak podchodziło się do ściany jakiegoś pokoiku było widać co jest w środku. Po skończeniu jakiejś planszy.. wyskakiwało pare ludzików, jak miałeś np. 75% uratowanych cywilów, pare z nich zaczeło się palić..
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

(teraz spróbuję gdzieś ją dostać, będzie trudno)
Na Allegro do złapania raczej bez problemu. Druga część [2nd Offence] też.
która była raczej nie typowa, bo przy włączeniu gry mozna było wybrać najprawdopodobniej dwie jej części i grę w której można było jeżdzić autami, i za zadaniem było rozwalać chyba bomby i samochody pułapki, pierwsza część gry to była zwykła strzelanka zza pleców bohatera, była plansza w której chodziło się po parkingu i trzeba było ocalić "hostages", był nawet taki patent.. że jak podchodziło się do ściany jakiegoś pokoiku było widać co jest w środku. Po skończeniu jakiejś planszy.. wyskakiwało pare ludzików, jak miałeś np. 75% uratowanych cywilów, pare z nich zaczeło się palić..
Die Hard Trilogy - trzy gry w jednej, nie dwie. Trzecia [a dla mnie druga], to "strzelanie do kaczek" na lotnisku [motyw z Die Hard 2].
MaarioS
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 07 stycznia 2010, 19:38

Szukam kilku tytułów.....

Post autor: MaarioS »

Witam!!!

Akurat jestem tu nowy i trafiłem na to forum, ponieważ przypomniały mi się te stare, cudowne czasy z mnóstwoma demami na PSX'a, no i mam nadzieję, że znajdę tu kilka (albo i nawet nie kilka, a sporo :P ) pozycji, których od dawna szukam i nie mogę znaleźć. Większość to były dema, w których miałem okazję zagrać tylko 1 albo część levela :P .

Niniejszym na razie podam informacje o 3, aby tematu nie zaśmiecać :P :

1. Była to platformówka. O ile dobrze pamiętam, to chodziło się takim po prostu chłopakiem, BYć MOŻE w okularach przeciwsłonecznych i byliśmy chyba w takim zółtym labiryncie (może nie labiryncie, ale podłogi, ściany i pomieszczenia były bardziej żółte), no i atakowali czasami nas takie typy z dzidami i takimi jakby wielkimi i indiańskimi maskami. Był moment, że się cały czas zjeżdżało na desce chyba, a potem wchłaniała nas klepsydra i taki gościu ze złą i uśmiechnięta miną się na nas gapił i tam chyba już się kończyło demo :P .

2. Była to taka samochodówka, gdzie jeździło się takim monster trackiem z olbrzymimi oponami. Dookoła był taki zwyczajny, skalny i brązowy teren, gdzie dookoła były takie góry ze skał. Pamiętam, że długo obczajałem i jeździłem, aby w końcu gdzieś wyjść, a potem jak się chyba bodajże na ulicę wychodziło, to wtedy gra się wieszała, był pokaz slajdów i koniec dema ;) .

3. Tu będzie chyba najciężej mi cokolwiek powiedzieć. Jak był te rzeczy, jak wpisywanie imienia itd. to w tle było takie jakby zdjęcie nad morzem chyba, takie mimo wszystko z ładnym krajobrazem, że fajnie było na to popatrzeć ;) . Potem nie pamiętam zupełnie, czym się chodziło ale jakimś typkiem, jakimś chudym czy jakimś, który miał chyba na głowie skarpetę (?????). Zupełnie nie jestem pewien :P . W grze był taki widok z góry i pod kątem, że widać było pokoje w przekroju. Pamiętam, że trzeba było pokombinować, żeby dojść do końca, i wtedy jak się doszło do końca, to bodajże dochodziło się do kibla, z którego chyba wychodził słoń i zatrąbił głośno (xD). Potem była jakaś cut-scenka, o ile dobrze pamiętam, to taka, gdzie chyba gadali z tym gościem, czy go zlali i wtedy było chyba koniec dema :P .


Tak więc, kojarzy ktoś coś??? Będę NIESAMOWICIE wdzięczny za pomoc w podaniu tytułu, co to za gry i liczę na odpowiedzi!!! :) Z góry wielkie dzięki!!! :)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

3 - Little Big Adventure
2 - Monster Trucks?
1 - Wild 9?
ODPOWIEDZ