Najlepsza Konsola jaką mieliście lub macie...

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Co tu dużo mówić - każda konsola jest super... Gdybym tylko miał kasę z pewnością kupiłbys sobie je wszystkie :D
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Co Wy tam wiecie o konsolach, śmieszne Curent-Geny i ich śmieszne ceny:
X-Box - 9 batów, PS2 - 7 batów, GC - 5 batów, DC - 3 baty.

Co to ma niby byc :?: Ja za swoją najnowszą zdobycz dałem ponad 26 >
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45103096
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Wiedz, drogi w_m'ie, że obserwowałem niniejszą aukcję. Nawet miałem dylemat - brać tego NESa, czy zbierać na DC. Masz wielkie szczęście, że zostałem przy Makaronie, bo końcowa cena by 'trochę' podskoczyła :>.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wiem wiem, szczególnie że sprzet wygląda na niezwykle zadbany...

W planach mam jeszcze SNESa, N64, DC i może jakiś current... kto wie możeGaCek, jęśli tenże wraz z nową Zeldą będzie w przystępnej cenie 8) Więc może będziesz miał okazje by przebić kilka moich ofert.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Huh, serce mi się kraja, kiedy widzę, że TAKA konsola rozchodzi się za niecałe 30 zeta. Całe szczęście, że trafia w dobre ręce ;]. BTW; to kiedy partyjka w Micro Machines przy napojach chłodzących ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

to kiedy partyjka w Micro Machines przy napojach chłodzących ?
W wakacje :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Dziadoskie bogate snoby... o biedniejszych nie pomyślą ;D ;D ;D
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bati; zamiast gadać głupoty weź zerknij na link i zobacz za ile wylicytowałem NESa.

Co do reszty systemów to nie licząc makarona nie mam zamiaru dać za konsole więcej niż 100zł - jak się uda to nawet w sumie, a jak się nie uda to dam 150 :D W sumie kasa nie wielka biorąc pod uwagę ze zakupy mozna rozłożyc na kolejne miechy. Co lepsze to bardzo dobre dla :idea: ZDROWIA - jak wydam kase na konsolę to nie wydam na fajki :lol: :mrgreen:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Sądze,że temat z pewnością nada się do moich rozważań,więc... Ja zwykłem trafiać na nowe nabytki,wtedy gdy jakiś dobry znajomy sprzedaje lub konsola tanieje maksymalnie. Ostatnio nawet kumpel zaczął coś nabąkiwać o sprzedaży przerobionego PSP SLIM jak mu się "znudzi" za 100zł. Jeśli w wakacje lub później pojawi się ta oferta to chyba skorzystam. Podobnie było z PSX i PS2,bo szaraka dostałem w 2002(kupiony za 350zł z ponad 30 oryginałami i back-upami,przerobiony dwie memorki i dwa(bez analogów) pady). PS2 natomiast kupiłem za ciężko zarobione wakacyjne pieniądze od kumpla w wrześniu 2011(na konsolę dostałem okres próbny 3 miechy, co potem zaowocowało kosztami 220zł za przerobione PS2 SLIM z jednym DS2 i memorką bez gier+130 na profesjonalną wymianę lasera). W tej chwili stwierdzam,że zakup owych konsol był dobry i opłacalny. Mam jednak pytanie co do DreamCasta. Za ile można go nabyć? Dlaczego tak dobry sprzęt upadł? No i czemu jest nazywany "makaronem"?
ODPOWIEDZ