Problem Z Nagrywaniem Psx Iso

Ogólne dyskusje na temat gier.
mirage2002
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 05 marca 2005, 17:47

Problem Z Nagrywaniem Psx Iso

Post autor: mirage2002 »

WITAM.POTRZEBUJE POMOCY!! SCIĄGŁEM Z INTERNETU GRE SILENT HILL Z ROZSZERZENIEM ISO I PO NAGRANIU NA CD I WŁĄCZENIU W KONSOLI NIE POKAZUJE SIE LOGO PlayStation A GRA NIE RUSZA.SLYSZALEM ZE SA PROBLEMY Z NAGRYWANIEM TAKICH PŁYT.JESLI MOZECIE TO POWIEDZCIE MI JAKIM PROGRAMEM MOZNA ZGRAC DOBRĄ KOPIE.NORMALNIE ZGRYWAM GRY W CloneCD I GRY CHODZA PRÓCZ TYCH ISO.POMÓŻCIE PROSZE
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Podobnych tematów było na stronie wiele. W wielkim skrócie:

1) Upewnij się, że gra którą posiadasz jest w pełni działająca.
2) Zgraj zawartość płyty na HDD. Zanim to uczynisz, zapoznaj się z tym artykułem.
3) Płyty nagrywaj tylko na dobrych nośnikach. Nasza rekomendacja to CeDeki firmy Verbatim z błękitnymi spodami. Pamiętaj, aby nie przesadzać z prędkością wypalania - zaleca się x4, w miarę bezpiecznie jest do x8 - przy większych prędkościach może polecieć 'zawartość' płyty, a tym samym świeżo wyjarany CD, w kierunku kosza.
mirage2002
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 05 marca 2005, 17:47

Post autor: mirage2002 »

GRA JEST OK PONIEWAZ W NIĄ GRAŁEM NA EMULATORZE TYLE ZE NIE IDZIE NA MOIM PSX-ie.TO JUZ 2 PŁYTA Z GRĄ O ROZSZERZENIU ISO.NAGRYWAM JE 4x W CloneCD. PLIKI Z ROZSZERZENIEM ccd (CLONECD) CHODZA NORMALNIE.CZY OBRAZY ISO DA SIE ZGRAć NA PŁYTKę ZEBY CHODZIŁA JAK INNE I CZY ISO MAJA BŁĄD Z JAKIMS STARTOWYM SEKTOREM ODPOWIEDZIALNYM ZA LOGO??
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

ISO da się nagrać na płytę. Spróbuj to zrobić za pomocą Alcohol 120% (wybierz porfil PlayStation) bądź Nero. Jeśli operacja się nie powiedzie to zawsze można zamontować ISO do w dowolnym Virtual Drive, zrobić obraz Clone'm i nagrać plik *.ccd tym samym programem :].
mirage2002
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 05 marca 2005, 17:47

Post autor: mirage2002 »

DZIEKI ZA INFORMACJE.JAKOS POKOMBINUJE Z TYM BO TERAZ MAM PEWNOSC ZE SIE JEDNAK DA.JESZCZE RAZ DZIEKI :)
ODPOWIEDZ