Trudny wybór

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
kentaa
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 marca 2005, 22:14

Trudny wybór

Post autor: kentaa »

Jestem przed kupnem ps2 i nie mam pojecia ktory model jest najlepszy do przeróbki, użytkowania i któy wytrzyma najdlużej. Jest wiele wersji poczawszy od 30001 do 70004 i nei mam pojecia co jest lepsze!!! Nie chce wydać kasy na byle co!! Pomocy :roll:

&

Mam pytanie czy dostane gdzies jeszcze nowa w sklepie wersje pleya 2 SCPH 50004?? Jak tak to prosze o namiary ;] z góry dzieki

ModEdit: Prosze nie zakładaj kilku podobnych lub takich samych tematów... lepiej zapytać w jednym wątku :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W chwili obecnej pod uwage nalezy brać 2 modele SCPH50004 i PSTwo, mieliśmy na ten temat ostatnio pogaduszke >
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=1029
zapraszam do lektury
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

IMHO i nie tylko, najlepszym rozwiązaniem jest kupno modelu 50004. Głównie ze względu na:

- najlepszej konstrukcji laser
- stosunkowo niską awaryjność
- wbudowany port podczerwieni
- cichą pracę

Polecam wersję Satin Silver, która jest najlepszym technicznie modelem PS2 (50004), o ile jesteś gotów wyłożyć kilka groszy więcej.
kentaa
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 marca 2005, 22:14

pytanie

Post autor: kentaa »

a jesli chce zastosowac swap magic 3.3 to ktora wersje najlepeij kupic?? ktora jest najlpeiej przystosowana i ktora pochodzi z tym najdluzej???
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Nie ma większego znaczenia którą versje kupisz...
Edit. żeby nie skrzywdzić kolegi przeczytajcie jeszcze raz jego pierwszy post w tym temacie:) ...
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mam pytanie czy dostane gdzies jeszcze nowa w sklepie wersje pleya 2 SCPH 50004?
Jako, że produkcja 50004 została wstrzmana na rzecz nowego, cienkiego modelu 70k, a większość sklepów nie chce stać w miejscu raczej będzie trudno. Pomimo, jesli Ci naprawde zalezy na zakupie w sklepie to radzę zajrzeć do pobliskiego oddziału mediaMarkt bo tam przeważnie zalega roche starszego sprzetu. Tamteż nie tak dawno temu (max 2 tyg. wstecz) widziałem kilka 54-ek zarówno w srebrnej jak i czornej wersji. Jesli to rozwiązanie zawiedzie nie pozostaje nic innego jak jedna z firm reklamująca się na Allegro.
a jesli chce zastosowac swap magic 3.3 to ktora wersje najlepeij kupic??
IMHO SwapMagic + SlimmTool wydaje mi się wygodniejszym i szybszym narzędziem niż tradycyjne grzebanie w grubej konsoli.
2BII!2B
ODPOWIEDZ