Enthusia Professional Racing

Ogólne dyskusje na temat gier.
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Enthusia Professional Racing

Post autor: mazgaj1 »

Witam :)
Jak myślicie czy ten tytuł jest w stanie zagrozić ubitej pozycji GT4 na PlayStation2 ? Bo z tego co widzę to gra mnie bardzo miło zaskoczyła ;) może nie grafiką bo do GT4 trochę mu jednak brakuje ale bardziej tym, jak się jeździ 8) czytajcie dalej :P (grę wydało Konami)
Tutaj macie info o grze i kilkanaście screenów
http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=4320
a tutaj trailery
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=383
szczególnie polecam ten pierwszy od góry - fizyka jazdy niesamowita :shock: lecz nie jestem w stanie porównać jej z GT4 ponieważ po prostu jeszcze nie miałem okazji jej mieć w łapkach. ;)
miłej lektury, oglądania i piszcie tutaj wszystkie swoje spostrzeżenia :)
Ostatnio zmieniony 06 maja 2005, 15:30 przez mazgaj1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

Nie lubię tego typu gier ale oglądałem screeny i moge powiedzieć jedno:


KLAPA MI OPADŁA !!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Aż bym sobie zagrał :)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Jak myślicie czy ten tytuł jest w stanie zagrozić ubitej pozycji GT4 na PlayStation2 ?
Nic nie jest w stanie zagrozic GT4. Dziecko Polyphony na dlugo przed premiera bylo najlepszym racerem na obecna generacje konsol. Tutaj nie dziala tylko grafika, artyzm i rozbudowanie, ale przede wszystkim magia serii.
Bo z tego co widzę to gra mnie bardzo miło zaskoczyła może nie grafiką bo do GT4 trochę mu jednak brakuje
No no... IMO EPR wyglada po prostu genialnie. Spojrzcie na modele samochodow, design niektorych tras [chociaz jest kilka, ktore maja zbyt stonowana kolorystyke, przez co wydaja sie ubogie w detale]. Doskonala robota koderow. Wg mnie, tytul ten moze smialo konkurowac z GT4 na polu wykonania pod warunkiem, ze... bedzie pracowal w max. ilosci FPS - bez spowolnien i przyciec.

O fizyke i zlozonosc rozgrywki nie powinnismy sie martwic. W koncu KONAMI nie partoli swoich gier. Chociaz... do EPR lepiej podejsc z dystansem, gdyz ww/ developer nie ma doswiadczenia w robieniu gier wyscigowych.

Mi kopara nie opadla, bo GT4 i Rallisport Challenge 2 [X-box] to dwa najlepiej wygladajace racery wszechczasow, ktore pokazuja niemal 100% mocy sprzetu, na ktory zostaly napisane. Jesli EPR da ciekawe tryby rozgrywki, badz jakies nowatorskie rozwiazania, to mamy murowany megahit. Pozyjemy, zobaczymy - chcialbym jak najszybciej w toto zagrac, bo prezentuje sie naprawde znakomicie.
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

BzyRes pisze:Pozyjemy, zobaczymy - chcialbym jak najszybciej w toto zagrac, bo prezentuje sie naprawde znakomicie.
To już wyszło ;) :mrgreen:
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ale nie gralem - stad dywagacje w trybie przypuszczajacym :].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mi kopara nie opadla, bo GT4 i Rallisport Challenge 2 [X-box] to dwa najlepiej wygladajace racery wszechczasow, ktore pokazuja niemal 100% mocy sprzetu
Nie zapominaj o najnowszym Midnight Club (dostepny już w US), który pod względedm graficznym jak i grywalności bije na łeb na szyję swoich największych rywali t.j. BourOuta i NFS:U2. Nie wiadomo jeszcze jak długo się utrzyma na szczuycie zważywszy iż na horyzoncie jest już nowy BourOut 4 :!:
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Najwiekszym rywalem dla MC3 jest Outrun 2, ktory jest LEPSZY od wszystkich podobnych tytulow. Podobny, czyt. szybki, efekciarski arcade racer w cudownej oprawie.

Poza seria Burnout i Outrun nie lykam konsolowych scigalek w podobnej konwencji. MC nigdy mi sie specjalnie nie podobal, a NFS:U i kontynuacja tejze, to IMO tytul niszowy, przeznaczony glownie dla pasjonatow Fast nad Furious i jemu podobnych.
Adidadi
Junior
Junior
Posty: 25
Rejestracja: 22 kwietnia 2005, 18:02

Post autor: Adidadi »

Fizyka powala jeżeli to jest prawda. Mogle to przecież komputerowo zrobić . Ale jeśli to prawda no to czapki z głów
ODPOWIEDZ