Gra, której nazwy nie pamiętam

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
Jinx1337
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:35

Gra, której nazwy nie pamiętam

Post autor: Jinx1337 »

Witam :)

Mam male pytanie apropo nazwy jRPG'a w ktorego chetnie bym zagral, ale za cholere nie moge:

a) przypomniec sobie nazwy
b) odszeprac starego numeru psx extreme w ktorym czytalem jego recenzje

Rzecza najbardziej charakterystyczna ktora zapamietalem z recenzji bylo cos w rodzaju wspolczynnika sympatii pozostalych postaci do Twojej (i chyba calej reszty w druzynie).
Z tego co pamietam, bylo tam napisane, ze kazda postac nabiera postawy wobec reszty druzyny zaleznie od popelnionych czynnosci :)
Brzmi dosc nietuzinkowo, wiec moze ktorys z Was bedzie w stanie mi pomoc? :)

Pozdrawiam, i dziekuje z gory za jakiekolwiek sugestie.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Moze przypominasz sobie jakies szczegoly?

- numer / okladka PE, w ktorym recenzowana byla owa gra
- okres wydania
- sposob prezentacji grafiki
- kolorystyka [jasna / ciemna]
- developer
- cokolwiek, co sobie przypominasz

Sprobuj, bedzie latwiej :].
Awatar użytkownika
Jinx1337
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:35

Post autor: Jinx1337 »

Hah! No sęk w tym, ze nic a nic :)

Pamietam tylko to, ze w tym samym numerze PE byla oceniana gra WWF ATTITUDE, i maly artykulik o jakiejs smiesznej japonskiej grze (symulatorze koparki :)).

I apropo samej gry, to wlasnie to, ze kazda postac w druzynie ma ten wspolczynnik sympatii/antypatii do reszty ktory sie zmienia.

Jakies sugestie? :)


Ps.
O! Wlasnie to WWF ATTITUDE mi sie przypomnialo, i chyba na okladce byl wlasnie jakis wrestler i napis WWF ATTITUDE :) A okres wydania? Hmm, napewno bylo to PRZED ukazaniem sie gry Final Fantasy 9, ale juz po ukazaniu sie PS 2, bo gazeta zawierala juz pierwsze recenzje gierek na ps2.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Momento, przewale kiladziesiat kilogramow prasy branzowej - pewnie sie znajdzie.

Dodane po 30 minutach:

Co prawda nie posiadam numeru PE, o ktorym mowisz, ale jestem niemal pewien, iz gra, ktorej tytulu poszukujesz, to [podobno] znakomity jRPG od Enix'a - Star Ocean 2: The Second Story.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2005, 00:05 przez BzyRes, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jinx1337
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:35

Post autor: Jinx1337 »

Hah!!!

Dokladnie!! :D

Podczas pisania pierwszego postu ciagle chodzil mi po glowie tytul filmu Ocean's Twelve ;)

Teraz wiem dlaczego! :)

Star Ocean 2: The Second Story :) Dokladnie tak brzmial ten tytul!

Bardzo Ci dziekuje :)

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie ma sprawy. Polecamy sie na przyszlosc.
Awatar użytkownika
warmachine
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 25 marca 2005, 12:56

Post autor: warmachine »

"Pamietam tylko to, ze w tym samym numerze PE byla oceniana gra WWF ATTITUDE, i maly artykulik o jakiejs smiesznej japonskiej grze (symulatorze koparki Smile). "

Panie Jinx1337 wielka prośba do Ciebie, kawał czasu temu pamiętam że czytałem recenzję gry na psx o tematyce symulacji koparki. Nie pamiętam czy recenzja ta była zamieszczona w jakże kultowym czasopiśmie psx extreme ale później widziałem ją także w programie telewizyjnym, niestety nie pamiętam nazwy i kanału ale z pewnością ów program już nie istnieje. Mniejsza o to, nie wiem czy chodzi mi o pozycję o której mówiłeś (wątpię jednak że było wiele takowych gier na psx), niemniej jednak czy mógłbyś podać dokładny tytół owej gry. Pamiętam jedynie że w owym programie była krótka prezentacja, w grze należało załadować piasek\urobek na ciężarówkę w określonym czasie (gra na pewno wyszła na psx nie na ps2) Jeśli ktokolwiek zna tytół tej pozycji, czy nie omieszkał by się nim ze mna podzielić?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Power Shovel - gre znam jedynie z opowiesci znajomych i prezentacji w jakims programie telewizyjnym o grach [czyzby Mutimedialny Odlot?].

*EDIT

Temat przyklejam, a jego nazwe zmieniam. Niech dobrze sluzy.
Awatar użytkownika
Jinx1337
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:35

Post autor: Jinx1337 »

warmachine pisze:
[snip]

Jeśli ktokolwiek zna tytół tej pozycji, czy nie omieszkał by się nim ze mna podzielić?
Niestety, gazeta juz dawno poszla do pieca podczas porzadkow generalnych :?

Ale moze jest to wlasnie ów Power Shovel?

Edit:
Patrząc po screenach, jest to wlasnie ta gra, ktorej recenzje widzialem w PE.


Panie BzyRes - po Twej wczorajszej pomocy, szybko zajrzalem na Allegro, omowilem sie z pewnym czlowiekiem prywatnie, i jestem juz szczesliwym nabywca Star Ocean 2 :)

Naprawde polecam ta gre!
Awatar użytkownika
warmachine
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 25 marca 2005, 12:56

Post autor: warmachine »

Dzięki BzyRes.
Rozchodziło mi się właśnie o Power Showel
(Najprawdopodobniej to był Multimedialny Odlot).
ODPOWIEDZ