Ludzie!!!

Wypowiedz się na temat tego Forum
Ladder
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2005, 00:47

Ludzie!!!

Post autor: Ladder »

DO jasnej cholery! to są jakieś jaja. Co to za forum! nic nie można sie z niego dowiedzieć. Przecież wiadomo ze do emulatorów potrzebny jest bios jezeli już chcecie sie zachowywać jak cnotki to chociaż nie kasujcie postów z nim związanych. No to chodzi o to, że nie moge znależć biosa do pcsx2 0.8.1 niech mi ktos poda jego nazwe to se w googlu znajde albo wysle na maila magik@ny.com tyle...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Gratuluje. Zostales juz napietnowany i wstepnie namaszczony. Do pelni szczescia brakuje Ci odcisku buta na czole. Ale od poczatku.
DO jasnej cholery! to są jakieś jaja.
Po pierwsze - nie wrzeszcz. Na oddziale, tym bardziej o tej porze, uprasza sie o ciche zachowanie. Ja rozumiem, ze ktos mogl urodzic sie z pusta moszna, aby po czasie stwierdzic, ze jednak cos w niej jest, ale to nie jest powod do przesadnej ekscytacji. Nalegam by zachowac spokoj i cieszyc sie swoim nowym nabytkiem w odizolowaniu, z dala od innych.
Co to za forum! nic nie można sie z niego dowiedzieć.
Gdybym ja nie mogl sie niczego dowiedziec z jakiegos zrodla, to bym je zmienil, zamiast manifestowac swiatu swoja dziecinna nieporadnosc.
Przecież wiadomo ze do emulatorów potrzebny jest bios
A skad ta pewnosc? Czyzbys wyczytal na forum, z ktorego nie mozna sie niczego dowiedziec?
jezeli już chcecie sie zachowywać jak cnotki to chociaż nie kasujcie postów z nim związanych.
Wytlumacze Ci jak dziecku. Twoj sliczny wpis zostal usuniety, poniewaz nie byl zgodny z regulaminem. Regulamin, jak uczono Cie w szkole, stanowi zbior zasad, ktorym nalezy sie podporzadkowac. Zaniechanie postanowien zawartych w naszym kodeksie moze byc specjalnie gratyfikowane. Jak juz sie domyslasz, w ktoryms miejscu nagiales forumowe nakazy / zakazy, przez co zostales odpowiednio uhonorowany. Nieladnie.
No to chodzi o to, że nie moge znależć biosa do pcsx2 0.8.1 niech mi ktos poda jego nazwe to se w googlu znajde albo wysle na maila magik@ny.com tyle...
Przestudiuj doglebnie - tak na przyszlosc, jesli ponownie mialbys podobne problemy. Wystarczylo zapoznac sie i postapic wlasciwie, zamiast wskazywac palcem na cnotki.

Nazwe BIOSu, to se znajdziesz w googlu wlasnie [albo na forum w co drugim temacie], wpisujac: PS2 bios / PS2 version / PlayStation 2 bios / etc. - 20 sekund szukania. Pozniej wklepiesz se "+download" i reszta potoczy sie sama. Nie znajdziesz? Trudno. Poszukasz gdzie indziej, albo uderzysz do kogos na mail / PM. A noz okaze sie bardziej uprzejmy niz ja i poda konkretny odnosnik.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

BzyRes podziwiam twoje opanowanie odpisując na takie posty... naprwde..
Czy nowi użytkownicy zacznął czytać regulamin?....

EDIT:
JA bym takiego odrazu Zbanował !
Ja też, a szczególnie teraz za napisanie 2 takich samy postów :P
Zardon, --==ReY_MM==--, przestańcie słodzić BzyRes-owi bo cukierka mi z niego zrobicie
ok ;)
Ostatnio zmieniony 26 maja 2005, 18:55 przez Zardon, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

JA bym takiego odrazu Zbanował ! ... naprawde BzyRes twoja cierpliwość do takich jak to powiedzieć Noob-ków jest wielka .... a ty chłopcze zachowaj takie uwagi dla siebie bo nie prościej było by napisać np. do mnie na Gadu-Gadu i poprosić o b.. os ?
Ladder
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2005, 00:47

Post autor: Ladder »

: ) yeppp jestescie cnotki (ale musze powiedziec ze nagana konkretna:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

yeppp jestescie cnotki
yep, biedne w dodatku. Nie mamy kasy na np. założenie i utrzymanie serwera oraz domeny, więc jesli nam nie pomożesz wykładając kilka~set/tysięcy zł na podstawowe potrzeby musisz grzecznie przyjąć zasady panujące na serwerze Emulation64/EmuFanatics oraz w serwisie PSePSXe i nie pytać otwarcie (np. na publicznym forum) skąd ściągnąć BIOS.
Co do samej nazwy BIOSu - czy mi się zdaje czy w temacie "Pre-kompatybilność PCSX2" nazwa widnieje w zasadzie w każdym wpisie :!:

Zardon, --==ReY_MM==--, przestańcie słodzić BzyRes-owi bo cukierka mi z niego zrobicie :P
2BII!2B
ODPOWIEDZ