Co stalo sie z starym forum o epsxe160

Wypowiedz się na temat tego Forum
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

Co stalo sie z starym forum o epsxe160

Post autor: franz88 »

Witam widze ze strona zmienila sie ., jestem wlasnie po formacie i chce moj emulator dobrze skonfigurowac (pluginy) tylko ze niewiem gdzie co teraz jest , czy stare posty sa zachowane bo swoich nieumie znalezc , i gdzie tutaj jest teraz ten fajny opis z pluginami jak co skonfigurowac???
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Witam rowniez . Posty nie zostaly pokasowane.Ja swoje ciagle widze mimo iz na foroom mnie nie bylo ochocho i jeszcze troche. Jezeli chodzi Ci o problemy z emu to jest na foroom dzial odpowiedni czyli http://www.psemu.pl/forum/index.php?c=9

a co do kompatybilnosci i konfiguracji to zapraszam http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=Kompatybilnosc

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Re: Co stalo sie z starym forum o epsxe160

Post autor: BzyRes »

franz88 pisze:Witam widze ze strona zmienila sie ., jestem wlasnie po formacie i chce moj emulator dobrze skonfigurowac (pluginy) tylko ze niewiem gdzie co teraz jest , czy stare posty sa zachowane bo swoich nieumie znalezc , i gdzie tutaj jest teraz ten fajny opis z pluginami jak co skonfigurowac???
Strona i forum po gruntownej przebudowie - to prawda. Ale znakomita wiekszosc elemetow pozostala. Kasacji ulegly niektore dzialy forum i serwisu, jednak wszystko bez czego nie sposob sie obejsc oczywiscie pozostalo.

Nawigacja w serwisie odbywa sie za pomoca gornej belki podzielonej na:

| Serwis | PlayStation | PlayStation 2 | Forum | IRChat |

Arty, a wiec konfiguracje, poradniki, opisy, itd. rozklokowane sa oddzielnie dla PSXa i PS2. Klikajac na pole z nazwa ktoregos z tych dwoch dzialow pojawia sie menu po lewej stronie, ktorym porusza sie w standardowy sposob - czyt. jak za dawnych lat.

Co do postow na forum, ktorych nie mozesz znalezc. Albo slabo szukasz [uzyj wyszukiwania wpisow dla jednego uzytkownika, w tym wypadku - dla siebie], albo pozostal slad mo przeprowadzce. Sporo wpisow zniknelo, a zorientowalismy sie o tym podczas ktorej z nocnych pogaduch na IRCu. Problem zostal zazegnany, ale niewykluczone, ze czegos jeszcze brakuje. Jesli tak, to zapewne zrobi sie w najblizszym czasie.

EDIT

Widze, ze wszystkie Twoje posty sie zachowaly. Wejdz w swoj profil i kliknij na "znajdz wszystkie posty tego uzytkownika" [or sth]. Wszystko elegancko sie wyswietla - problem z glowy.
ODPOWIEDZ