Star Wars&Star Trek

Ogólne dyskusje na temat gier.
chrono87-87
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 17 lipca 2005, 21:07

Star Wars&Star Trek

Post autor: chrono87-87 »

Jaka jest według was najlepsza gra z uniwersum Star Wars i Star Trek :?:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Star Wars: IMHO bez dwóch zdań KOTR2, szpila wycieła mi ładny epizod z życia :) Do gustu przypadł mi również wydany jakiś czas temu LEGO STAR WARS, może nie jest to taka epicka opowieść jak KOTR, ale gra potrafi zapewnić kilka dni dobrej zabawy - szczególnie podczas rozgrywki 2 osobowej.

Star Trek: Przyznaję się bez bicia, że nie miałem okazji zapoznać się z tytułami z tegoż uniwersum, toteż nic nie będę polecał.

BTW; temat przenoszę do odpowieniego działu.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Swiat Star Trek jakos nigdy mnie do siebie nie przekonywal, totez wstrzymam sie od glosu. W gry bazujace na ksiazkach / filmach nie gralem, a nawet jesli, to ich tytuly IMO niegodne sa zapamietania.

A Star Wars. Pomine KOTORy, bo zbyt malo w nie gralem. Jak dla mnie, numero uno to Star Wars Episode I: Racer. Co mnie w tej grze urzeklo? Przede wszystkim tematyka. Jako ze jestem zatwardzialym zwolennikiem future racerow nie moglo byc inaczej. Swietna grafika, fajne patenty [zarowno w sterowaniu jaki i mozliwosci upgrade'owania], odczuwalny speed i klimat rodem z Mrocznego Widma. Zdaniem - swietna gra, do ktorej powracam ilekroc mam ochote wytoczyc piane z ust. :]

Niewybaczalnym grzechem byloby nie wspomniec o znakomitym (tak!) Jedi Knight II: Jedi Outcast w wydaniu PeCetowym. Moim skromnym zdaniem najlepszy FPP o tematyce SW. Piekna grafika wysluzonego silnika Q3:Arena, pondaczasowa grywalnosc i ostra symfownia znana z filmow, przygrywajaca w tle. I na dodatek ten KLIMAT! Uzywanie mocy dawalo duzo radosci, a sama akcja przypominala najgoretsze momenty z Empire Strikes Back. Bardzo, ale to bardzo dobra gra, znajdujaca sie w czolowce gatunku.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2005, 12:38 przez BzyRes, łącznie zmieniany 1 raz.
chrono87-87
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 17 lipca 2005, 21:07

Post autor: chrono87-87 »

Ja szczerze napisze, że najlepszą grą z uniwersum Star Wars jest KOTOR :D , natomiast, jeśli chodzi o Star Tek to oczywiście Elit Force 2(gra typu FPP dodam jeszcze, że niestety w Polsce nie wyszło i grałem na piracie :( )
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Gdyby ktos nie wiedzial / widzial:

KOTOR [PC] | KOTOR2 [PC] | Jedi Knight II: Jedi Outcast [PC] | Star Wars Episode I: Racer [PC] | Star Trek: Elite Force II
chrono87-87 pisze:natomiast, jeśli chodzi o Star Tek to oczywiście Elit Force 2(gra typu FPP dodam jeszcze, że niestety w Polsce nie wyszło i grałem na piracie )
Swego czasu gralem w czesc pierwsza. IMO zwykly FPP, nic nadzwyczajnego - raczej dla fanow ST. :]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No to tez zalinkuje - gry o których pisałem to:
KOTR2 [X-BOX] | LEGO SW [PS2] :D
2BII!2B
chrono87-87
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 17 lipca 2005, 21:07

Post autor: chrono87-87 »

BzyRes pisze:Swego czasu gralem w czesc pierwsza. IMO zwykly FPP, nic nadzwyczajnego - raczej dla fanow ST. :]
Zgadam się z tobą, jeżeli chodzi o pierwszą część, a jeżeli chodzi o Elite Force 2 to już jestem innego zdania, gdyż od pierwszej części dużo się zmieniło(fajniejsza fabuła, klimat i naprawdę poprawiona grafika) naprawdę ta gra jest interesującym tytułem, nawet dla ludzi nie będącymi fanami Star Trek. Naprawdę polecam tą grę wszystkim.
Master Axar
Junior
Junior
Posty: 24
Rejestracja: 04 stycznia 2005, 15:42
Kontakt:

Post autor: Master Axar »

Osobiscie co moge zaproponować z gier opartych na wiecie Star Trek to
Star Trek Bridge Commander (jest w tej grze caly klimacik star treka)
z gier typowo strategicznych to Star Trek:starfleet COmand jak i star trek new worlds.

Jesli chdozi o Star Wars to Jedi Academy (multi w tej grze jest fajne)
albo fajny spacesim :) x-wing vs tie-fighter

niestety w kotr nie gralem poniewaz mam za słaby hardware :) ale na dniach sie to zmieni xD
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Obecnie męczę kotor'a 2, więc z czystym sumieniem mogę go polecić (bo gierka jest dobra). Inną grą ze świata SW, która przypadła mi do gustu to Rouge Squadron (ileż ja przy tym godzin spędziłem..... ile razy kasowałem i później szukałem od nowa :P).

W żadne gry ST nie grałem, więc pominę je milczeniem ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
ODPOWIEDZ