I nastanie koniec

Piszta co chceta
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

I nastanie koniec

Post autor: alien »

No i właśnie jak tak dalej pójdzie to Polska stanie się zapleczem amerykanów w wojnie z Irakiem.I po **j to komu. Czy cała ta wojna ma jakiś sens???Wydaje mi się , że nie bardzo
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Re: I nastanie koniec

Post autor: Mortus »

alien pisze:No i właśnie jak tak dalej pójdzie to Polska stanie się zapleczem amerykanów w wojnie z Irakiem.
No niby masz rację, ale lepiej już żeby Polska się z kims sprzymierzyła, niz na przykład przyjęła postawę bierną nie?
alien pisze:I po **j to komu.
pisze sie przez ch więc powinno być ***j ;-)
alien pisze:Czy cała ta wojna ma jakiś sens???Wydaje mi się , że nie bardzo
Żadna wojna nie ma sensu.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Co do tyego sprzymieżenia to bym polemizował.Bo czy Irak nie będzie zrzucał bomb na sojuszników , a postawa bierna zapewniła by jeszcze większe bezpieczeństwo.A tak to tylko wypatrywać jakis NOL-i :lol:
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No i właśnie jak tak dalej pójdzie to Polska stanie się zapleczem amerykanów w wojnie z Irakiem
Niezbyt ciekawa perspektywa zwarzywszy ze mam kat A :lol:
No niby masz rację, ale lepiej już żeby Polska się z kims sprzymierzyła, niz na przykład przyjęła postawę bierną nie?
Jasne tylko czemu to my mamy sie sprzymierzac podczas gdy wszyscy sa na nie :?: Wyglada to na jakies urojone , batalistyczne ciągutki z piaskownicy panów tj.: Bush czy Kwaśniewski... Jak chcą wojny to czemu sami na nią nie pójdą :?: Albo niech wyślą na nią swoje pociechy. Chciałbym zobaczyć jak z jaką miną panna Kwaśniewska opatrywałaby rany faceta z piechoty, który wlazł na minę. Ale to tylko marzenia bo znając życie wielmoża będą grzać dupy na stołkach i trzaskać kasę podczas gdy inni będą ginąć :evil:
Czy cała ta wojna ma jakiś sens???Wydaje mi się , że nie bardzo
Wydaje mi sie ze Amerykanie [czyt. P Bush] chcą pokazać jakimi chojrakami to oni nie są... Szkoda tylko że dali ciala w Afganistanie i prawdopodobnie w Iraku bedzie to samo. Mozna by bylo rownież wysnuc hipoteze, że w ów wojnie chodzi o $$$ - bo niby o co innego. Obstawiałbym że chodzi o rynek petrochemiczny. Zwarzywszy na fakt że naukowcy prognozują ze złoża ropy naftowej zostaną wyczerpane w ciągu najbliższych 30-50 lat to bardzo prawdopodobne jest to ża wszechmocny Bush rozpęta 3WŚ tylko po to by położyć łapę na Irakijskich złożach.
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Niezbyt ciekawa perspektywa zwarzywszy ze mam kat A
To prawie tak jak ja.
Jasne tylko czemu to my mamy sie sprzymierzac podczas gdy wszyscy sa na nie
Tak, ale tylko niewielu Polaków jest za wojną.Czemu nie zrobią referendum.Może być 2 dniowe0 :lol:
No cóż my jesteśmy tylko pionkami w tej całej zabawie zwanej polityką
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

ale tylko niewielu Polaków jest za wojną
Zakładam, że przez to niewielu masz na myśli polityków i ludzi, którzy naoglądali się za dużo filmów typu "Rambo", bo wydaje mi się że 99% polaków jest przeciwnikami zbrojnych konfliktów. W jakim więc celu robić referendum skoro i tak wiadomo jaki bedzie jego wynik :?:
2BII!2B
ODPOWIEDZ