Blad w Dragon Ball Z SAGAS

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
SonGoku
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 06 września 2005, 15:26

Blad w Dragon Ball Z SAGAS

Post autor: SonGoku »

Accesing memory card (PS2)

Do not remove the card (PS2) in MEMORY CARD slot I, reset, or turn off power to the console.

Taki blad mi wyskakuje :/ pomozcie
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Z tego co widzę to to nie błąd tylko ostrzeżenie, by nie wyjmować karty pamięci z pierwszego slotu, ani nie resetować bądź wyłączać konsoli. Jeżeli wyskakuje Ci to podczas zapisywania to nie ma się czym martwić (no chyba że gra się wtedy zwiesza :P). Wiadomość taka sama w sobie błędem nie jest. Dzieje się coś poza tym?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
SonGoku
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 06 września 2005, 15:26

Post autor: SonGoku »

Jak wlaczam gre to sie to pojawia to mam wtedy czekac tylko ??
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

No tak.System emulujac konsole emuluje tez wszystkie polecenia. W tym wypadku jest sprawdzane miejsce na " karcie pamieci" czyli tam gdzie sa savy zapisywane :)
Obrazek
SonGoku
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 06 września 2005, 15:26

Post autor: SonGoku »

Ale co mam zrobic bo naciskam i nic musze czekac ??

[mod="przez winter_mute"] byłbym wdzięczny gdybys używał przycisku zmień, zamiast pisać post pod postem. Jest o tym mowa w regulaminie. Dziękuje [/mod]
c.d.
Wlaczam i nic sie nie dzieje co robic ??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Na moje oko to prolem z kompatybilnością, bo według listy KOMPATYBILNOŚCI , jak i odpowiedniego TEMATU na forum grywalny na obecnej wersji PCSX2 jest Dragon Ball Z Budokai 1/2/3. Zaś o sadze nic mi nie wiadomo.

Zresztą wydaje mi się że to i tak dobrze że gra się uruchamia bo według informacji ze strony zespołu pracującego nad PCSX2 nadchodząca (0.9) wersja emulatora nie obsłuży w pełni DB:SAGA - działać beą jedynie menusy.
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Tak dla ścisłości - gra nie jest w pełni emulowana, tylko menu, więc jeżeli chcesz grać a nie popatrzeć na nie to się nawet nie męcz ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
ODPOWIEDZ