Sygnaturki z Advent Childern

Wypowiedz się na temat tego Forum
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Sygnaturki z Advent Childern

Post autor: winter_mute »

Od przyszłego tygodnia zaczynam prowadzić lekcje z grafiki komputerowej, więc postanowiłem sobie przypomnieć jak się używa Gimpa. Korzystając z tej sposobności postanowiłem dać coś od siebie uzytkownikom forum i wykonać sygnaturki z... no właśnie z... FF:Advent Children.

Do tej pory przygotowałem nastepujące sigi >
Ja - Vincent
Obrazek Obrazek

leonides - Yufi
Obrazek Obrazek

alien - Reno
Obrazek Obrazek

Adult - Cloud
Obrazek Obrazek

Who want some :?: czyli z ich na nasze... Kto chce jeszcze :?:
Ostatnio zmieniony 28 września 2005, 21:26 przez winter_mute, łącznie zmieniany 6 razy.
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

JA JA wybierz mnie.Bardzo chetnie przyjme taka sygnatureczke. Hmm moze by tak z 'YO'
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

alien pisze:JA JA wybierz mnie.Bardzo chetnie przyjme taka sygnatureczke. Hmm moze by tak z 'YO'
Się robi, będzie, na dzisiaj, najpóźniej jutro. Tylko z jakim Yo? Może z Jazoo, albo Loz, a może z osobą mówiąca ciągle "yo" ("Jesteście naprawdę uparci, yo.", "Pośpieszcie się, yo.", no i moje ulubione "Spoko, yo." :D ) czyli chodzi Ci o Reno:?: Sorki, ale cięzko dziś kapuję po robocie więc prosze napisz jasno o kogo Ci chodzi.

Jeśli jednak chodzi o Reno to proponuję może coś takiego >
[*obrazki usunięte z serwera]
Jesli się nie podoba, to nie widze przeszkód byś zaproponował w jakiej konwencji / kolorach / technice czy nawet co dokładnie zawierać ma sig.

Ktoś jeszcze :?:
Ostatnio zmieniony 20 września 2005, 13:49 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

No ja bym sobie wziol z tym jak mu ym kotkiem XIII czy jak on sie zwal :)
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Adult pisze:No ja bym sobie wziol z tym jak mu ym kotkiem XIII czy jak on sie zwal
Red... tyle że myśle by zostawić ta sygnaturkę dla Red XIII Co prawda biedny chłopak nie poprosił o wykonanie siga, ale jestem pewien, że to zrobi zaraz po tym jak go wypuszczą z woja na przepustkę :D

Koniecznie chcesz czerwonego :?: W filmie jest sporo fajnych postaci, więc jest w czym przebierać... technikę i aranżację tez mozesz wybrać, albo zdac się na mój gust :D
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Spoko Yo - wlasnie o niego mi chodzi o Reno.MAm prosbe z tej samej sceny tylko ciutke wczesniej.Ja to mam na 48 minucie 58 sec. Reno obrocony jest lewa strone i skierowana glowa w lewo.Mogloby to byc na avatarze ??? Sig moze byc z tymze czy niedaloby sie jakis mroczniejsze barwy.Wiem ze wydziwiam ale moze jednak ???
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

alien pisze:Sig moze byc z tymze czy niedaloby sie jakis mroczniejsze barwy
Konkretnie jakie barwy (odcień jakiego koloru :?:) Może w sefii >

[*obrazki usunięte z serwera]
alien pisze:MAm prosbe z tej samej sceny tylko ciutke wczesniej.Ja to mam na 48 minucie 58 sec. Reno obrocony jest lewa strone i skierowana glowa w lewo.Mogloby to byc na avatarze ?
Na 48:58 mam Bahamuta. Poszukałem i Reno, obrócony w lewo wygląda tak :?: >

[*obrazki usunięte z serwera]
Ostatnio zmieniony 20 września 2005, 18:52 przez winter_mute, łącznie zmieniany 2 razy.
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

No to coś z cloudem poprosze. Tylko coś z ikrą ;)
Obrazek
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Sig moze byc :D ( glupio zabrzmialo chodzi o to ze mi sie podoba =) co do avata to dokaldnie kilka klatek przed ta scena z ktorej byl moj avat poczatkowy.Serio dokladnie kilka.Jak on patrzy na ochroniarza w garniaku to jak sie obraca jest taki moment.Mialo byc 45:58 Tam widac jego kucyk
A i jeszcze cos.Nie wiem czemu ale jak daje np. adres sygn. to mi wyskakuje ze nie ma obrazka pod tym adresem ??? Czemu ???
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

alien pisze:Sig moze byc Very Happy ( glupio zabrzmialo chodzi o to ze mi sie podoba =) co do avata to dokaldnie kilka klatek przed ta scena z ktorej byl moj avat poczatkowy.
Hmmm, mnie osobiście podobał sie w odcieniu czerwonym bo kolor pasował do fryzury bohatera. Dlatego też powróciłem do tej konwencji i przyciemniłem zrobiłem zdeczka innego, "ciemniejszego" siga. Co do sygnaturki, to może chodzi Ci o to :?:

Obrazek Obrazek
Adult pisze:No to coś z cloudem poprosze. Tylko coś z ikrą
Się robi... :D
edit: na początek proponuje może coś takiego>

[*obrazki usunięte z serwera]
Ostatnio zmieniony 26 września 2005, 00:45 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
ODPOWIEDZ